wp.pl
wp.pl
Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Money.plGalerieTo największa wystawa klocków Lego w Polsce
2014-01-11 17:43:53

To największa wystawa klocków Lego w Polsce

1 / 6 zdjęć

To największa wystawa klocków Lego w Polsce


Największą w Polsce wystawę klocków Lego można oglądać w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu. Ekspozycja zajmuje 500 metrów kwadratowych, a do stworzenia budowli wykorzystano ponad milion klocków. Na zwiedzających czekają konstrukcje o niespotykanej formie i wielkości, których raczej nie można stworzyć w domowych warunkach. Wystawę można zwiedzać do 16 lutego.

Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Re: To największa wystawa klocków Lego w Polsce

mętlik / 46.76.125.* / 2014-09-29 11:06
popieram poprzednika,
najwieksza ale porażka!

Re: To największa wystawa klocków Lego w Polsce

ppp2 / 46.171.190.* / 2014-01-13 10:22
Byłem,
Jak dla mnie kaszana za straszne pieniądze. rodziny dla 4 osób 36 zł. Kolejka na 20 min. Wszystko za szybami do przejścia w ciągu 15 min. Makiety strasznie małe. Nawet bym nie pisał że największa w polsce bo ludzie wyobrażają sobie duże modele zbudowane i wszystkiego dużo. A tu nawet z lego technic ze 4 modele. Dla mnie porażka
Powiązane artykuły
  • Restauracje ze specjalnym menu dla zwierząt. Tak się zarabia na miłośnikach czworonogów

    Potrawy ze strusia, drobiu czy jelenia to część menu wrocławskiej restauracji La Habana, która skupia się głównie na kuchni hiszpańskiej i kubańskiej. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w lokalu opracowano specjalne menu dla zwierząt. Za dania dla psa lub kota zapłacimy do 10 zł. To pierwszy taki lokal na Dolnym Śląsku. W Polsce pojawia się ich coraz więcej. Zarabiają nie tylko na właścicielach czworonogów, ale i na obecności samych zwierząt.