wp.pl
wp.pl
Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Money.plManagerKarieraOferty pracy
Nazwa firmy: Planika Sp. z o.o. SPRAWDŹ PRACODAWCĘ
Stanowisko:

Dyrektor Produkcji Zakładu Metalowego

Opis stanowiska:
Planika Sp. z o.o.
okolice Bydgoszczy

Co będzie należało do Twoich obowiązków?
  • Wprowadzenie ,,turkusowej" organizacji
  • Usprawnienie procesu produkcji
  • Zatrudnianie i motywowanie pracowników
  • Wdrażanie innowacji
  • Raportowanie do Prezesa Zarządu
Wymagania:
Czego oczekujemy od kandydatów?
  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki techniczne)
  • Doświadczenia w kierowaniu dużym zespołem osób
  • Znajomości systemu ERP
  • Dobrej organizacji pracy
  • Zdyscyplinowania
  • Zdolności przywódczych (,,typ lidera")
  • Mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy:
Co Planika oferuje swoim Pracownikom?
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie - 10.000 zł netto miesięcznie
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Pracę od pn.-pt. w godzinach 8.00-16.00
Forma kontaktu:
Kredyt on-line: Kredyt gotówkowy dopasowany do Twoich potrzeb!
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Branża: Kadra zarządzająca
Produkcja
Termin ważności: 2017-07-19
Wysyłasz setki CV i ciągle nie masz pracy? Dodaj swoje CV do naszej bazy >>
Link do oferty: więcej (w nowym oknie)
Źródło oferty: Praca.pl