wp.pl
wp.pl
Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Money.plManagerKarieraOferty pracy
Nazwa firmy: Hochland Polska Sp. z o.o. SPRAWDŹ PRACODAWCĘ
Stanowisko:

Kierownik ds. zarządzania ceną

Oferta: Zakres obowiązków: Przygotowywanie, rekomendacja i implementacja procesu zmian cennikowych w oparciu o dane rynkowe i sprzedażowe; Przygotowanie i rekomendacja rozwiązań produktowych (architektura BPCR) w oparciu o analizy ewoluacji wartości w rynku; Koordynacja procesu wdrożenia zmian cennikowych oraz ich komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna; Współtworzenie we współpracy z działami wewnętrznymi firmy promocji cenowych (pre-ewaluacji) w oparciu o analizy efektywności przeszłych promocji (post- ewaluacja); Przygotowanie, rekomendacja i implementacja narzędzi cenowych mających na celu wzrost efektywności oraz realizacji strategii firmy; Monitoring cenowy, analizy działań konkurencji oraz uczestnictwo w procesie przeglądu i zmiany cen. Uczestnicwo w przygotowywaniu długoterminowych (strategicznych) planów przchodowych spółki oraz procesie budżetowania we współpracy z zespołem finansów; Współpraca z wewnętrznymi działami komercyjnymi frmy w zakresie m.in. wspierania inicjatyw rynkowych oraz przygotowywaniu i wdrażaniu programów motywacyjnych dla pionu sprzedaży.   Wymagania: Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem ceną; Wykształcenie wyższe; Praktyczna wiedza z zakresu planowania i implementowania strategii cenowej; Praktyczna wiedza z zakresu prowadzenia badań rynkowych w zakresie monitoringu cen i określania pozycjonowania cenowego dla produktów i marek; Wysoce rozwinięte umiejętności analityczne; Umiejętność komunikacji oraz współpracy z innymi; Samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz orientacja na cel; Odpowiedzialność oraz zdolność do podejmowania decyzji. Biegła znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego; Prawo jazdy kat. B oraz uprawnienia do prowadzenia samochodów osobowych.   OFERUJEMY: Możliwość pracy w nowoczesnej i międzynarodowej organizacji; Dynamiczne środowisko pracy; Niezbędne narzędzia, atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym. m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, pracowniczy program emerytalny.
Kredyt on-line: Kredyt gotówkowy dopasowany do Twoich potrzeb!
Lokalizacja: Kaźmierz k. Poznania
Branża: Kadra zarządzająca
Termin ważności: 2017-04-17
Wysyłasz setki CV i ciągle nie masz pracy? Dodaj swoje CV do naszej bazy >>
Link do oferty: więcej (w nowym oknie)
Źródło oferty: infoPraca.pl

Podobne oferty pracy - Kierownik ds. zarządzania ceną
Data Tytuł oferty Nazwa firmy Lokalizacja Źródło
2017-03-15
Kierownik ds. Zarządzania Ceną   Hochland Polska Sp. z o.o.   Kaźmierz (pow. szamotulski)
Kierownik ds. Zarządzania Ceną
Zakres obowiązków: Przygotowywanie, rekomendacja i implementacja procesu zmian cennikowych w oparciu o dane rynkowe i sprzedażowe; Przygotowanie i rekomendacja rozwiązań produktowych (architektura...
pracuj.pl
Szukaj pracy
Ludzie sukcesu