wp.pl
wp.pl
Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Money.plManagerKarieraOferty pracy
Nazwa firmy: DRB Centrum Odszkodowań Sp. z o.o. SPRAWDŹ PRACODAWCĘ
Stanowisko:

Kierownik Zespołu Finansów

Opis stanowiska:
DRB Centrum Odszkodowań Sp. z o.o.
Legnica
  • Nadzór merytoryczny oraz organizacyjny nad zespołem finansów
  • Aktywny udział w przygotowaniu budżetu oraz nadzór nad jego realizacją
  • Odpowiedzialność za procesy planowania oraz ścisłej kontroli finansowej
  • Organizacja i zarządzanie procesami rozliczeń finansowych z kontrahentami i dostawcami
  • Tworzenie i realizowanie procedur kontroli i weryfikacji prawidłowości realizowanych rozliczeń
  • Nadzorowanie procesów płatności (terminowość, merytoryczna i formalna poprawność)
  • Utrzymywanie bieżącego kontaktu z instytucjami zewnętrznymi
  • Przygotowanie raportów i zestawień zgodnie z poleceniami przełożonego
  • Bieżąca obsługa spraw finansowych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe w kierunkach: ekonomia, finanse, bankowość
  • Minimum 4-letnie doświadczenie w obszarze finansowym, w tym minimum 1 rok na stanowisku kierowniczym
  • Znajomość narzędzi i procesów kontroli masowych rozliczeń finansowych
  • Zdolności analityczne
  • Praktyczna znajomość zasad controllingu
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie związane z realizacją celów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dodatkowe benefity (m.in.: opieka medyczna, wyjazdy integracyjne, świadczenia świąteczne)
  • Dostęp do wiedzy i szkoleń dofinansowanych - możliwość rozwoju zawodowego
  • Kulturę niekorporacyjną
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się ogólnopolskiej firmie
  • Dużą samodzielność pracy i odpowiedzialność za podległe procesy
  • Doskonałą atmosferę pracy w młodym ciałem i duchem zespole
Forma kontaktu:
Kredyt on-line: Kredyt gotówkowy dopasowany do Twoich potrzeb!
Lokalizacja: Legnica
Branża: Finanse/Ekonomia
Kadra zarządzająca
Termin ważności: 2017-07-19
Wysyłasz setki CV i ciągle nie masz pracy? Dodaj swoje CV do naszej bazy >>
Link do oferty: więcej (w nowym oknie)
Źródło oferty: Praca.pl