wp.pl
wp.pl
Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Money.plManagerKarieraOferty pracy

Ta oferta jest już nieaktualna!

Nazwa firmy: Grafton Recruitment SPRAWDŹ PRACODAWCĘ
Stanowisko:

Manager w zespole audytów finansowych z j. niemieckim

Opis stanowiska:
Grafton Recruitment
Katowice
Naszym Klientem jest centrum wsparcia audytu zlokalizowane w Katowicach. Do działu kontroli jakości audytu, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Menadżera ds. audytów finansowych ze znajomością języka niemieckiego.

Zakres obowiązków:
  • analiza zgodności wykonywanej pracy z wymogami i standardami stosowanymi w audycie
  • rola coacha zespołu, dbanie o rozwój kompetencji podległych pracowników
  • praca w oparciu o międzynarodowe standardy rachunkowości
  • praca z klientami niemieckojęzycznymi
  • dbałość o jakość wykonywanej pracy, rozwój wewnętrznych procedur i standardów jakościowych
Wymagania:
  • 3-letnie doświadczanie w audycie
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenie wyższe
  • rozwinięte umiejętności analityczne
  • umiejętność pracy w zespole, dzielenia się swoją wiedzą
  • bardzo dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • praca w renomowanej firmie, będącej liderem w swojej branży
  • stabilne warunki zatrudnienia
Forma kontaktu:
Dodatkowe informacje: 7-26-42385/PC
Kredyt on-line: Kredyt gotówkowy dopasowany do Twoich potrzeb!
Lokalizacja: Katowice
Branża: Finanse/Ekonomia
Kadra zarządzająca
Termin ważności: 2017-05-03
Wysyłasz setki CV i ciągle nie masz pracy? Dodaj swoje CV do naszej bazy >>
Źródło oferty: Praca.pl