wp.pl
wp.pl
Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Money.plManagerKarieraOferty pracy
Nazwa firmy: Centrum Nauki Kopernik SPRAWDŹ PRACODAWCĘ
Stanowisko:

Specjalista - Koordynator ds. współpracowników zewnętrznych

Opis stanowiska:
Centrum Nauki Kopernik
Warszawa
Wymagania:
Zakres obowiązków:
  • opieka merytoryczna, wprowadzanie zmian i koordynacja procesu oceny jakości świadczenia usług współpracowników zewnętrznych;
  • wsparcie merytoryczne współpracowników w procesie oceny jakości świadczenia usług;
  • opieka merytoryczna oraz koordynowanie procesu przygotowującego współpracowników zewnętrznych do świadczenia usług na rzecz CNK;
  • planowanie, wdrażanie procesów szkoleniowych;
  • prowadzenie szkoleń z umiejętności miękkich.
Wymagania:
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu miękkiego HR (w szczególności: oceny pracy, rekrutacji, szkoleń, programów rozwojowych);
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • wykształcenie wyższe;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • silne zorientowanie na współpracę;
  • kreatywność i zaangażowanie w realizację powierzonych celów;
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania zadań i ustalania priorytetów, samodzielność.
Mile widziane:
  • dobra znajomość problematyki związanej z systemami oceny pracy pracowników oraz pracy w instytucji publicznej;
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami;
  • wykształcenie i doświadczenie w zakresie zasobów ludzkich oraz prowadzenia treningów umiejętności osobistych i interpersonalnych.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • pracę kreatywną o wysokim poziomie innowacyjności;
  • pracę w inspirującym, aktywnym zespole.
Forma kontaktu:
Kredyt on-line: Kredyt gotówkowy dopasowany do Twoich potrzeb!
Lokalizacja: Warszawa
Branża: Human Resources
Kadra zarządzająca
Szkolenia/Edukacja
Termin ważności: 2017-06-30
Wysyłasz setki CV i ciągle nie masz pracy? Dodaj swoje CV do naszej bazy >>
Link do oferty: więcej (w nowym oknie)
Źródło oferty: Praca.pl