Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
strategia konkurencyjna
18.07.2011 10:01

Kolejny zwrot w sferze IT

Internet w obecnym kształcie ma już dwadzieścia lat. Upowszechnienie sieci znacząco zmieniło oblicze konkurencji na świecie. Przyspieszyło tempo zmian zachodzących w wielu segmentach rynku, a także...

Podziel się
Dodaj komentarz

Internet w obecnym kształcie ma już dwadzieścia lat. Upowszechnienie sieci znacząco zmieniło oblicze konkurencji na świecie. Przyspieszyło tempo zmian zachodzących w wielu segmentach rynku, a także wpłynęło na kształt procesów biznesowych i model operacyjny przedsiębiorstw.
Rewolucja związana z globalną siecią nie dobiegła jednak kresu. Internet nadal podlega szeregowi zmian, które prowadzą do powstania zintegrowanej platformy obliczeniowej i usługowej rozwijanej przez miliony użytkowników na całym świecie.
Na czym polegają najważniejsze obecnie zmiany w sferze IT i jakie będą ich efekty dla nowoczesnego biznesu? Redakcja Harvard Business Review Polska zaprosiła do debaty na ten temat uznanych menedżerów oraz Nicholasa Carra, autora głośnego artykułu „IT się nie liczy" oraz książek Does IT Matter?, The Big Switch i The Shallows.

Tagi: strategia konkurencyjna, akademia managera, Biblioteka Managera
Źródło:
Harvard Business Review Polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz