Notowania

sponsorowane
29.04.2016 14:23

Darmowy konkurs giełdowy w TMS Brokers

W poniedziałek 9 maja 2016 r. wystartuje konkurs giełdowy na rachunkach demo, którego organizatorem jest Dom Maklerski TMS Brokers S.A. Rywalizacja będzie trwała trzy tygodnie, a jej uczestnicy staną do wyścigu o nagrody, których łączna wartość wynosi 35 000 zł. Zasady konkursu są bardzo proste, zwycięzcami zostaną inwestorzy, którzy osiągną najwyższe stopy zwrotu z inwestycji na koniec rywalizacji.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Sebastian Duda - Fotolia.com)

*W poniedziałek 9 maja 2016 r. wystartuje konkurs giełdowy na rachunkach demo, którego organizatorem jest Dom Maklerski TMS Brokers S.A. Rywalizacja będzie trwała trzy tygodnie, a jej uczestnicy staną do wyścigu o nagrody, których łączna wartość wynosi 35 000 zł. Zasady konkursu są bardzo proste, zwycięzcami zostaną inwestorzy, którzy osiągną najwyższe stopy zwrotu z inwestycji na koniec rywalizacji. *

Każdy uczestnik biorący udział w konkursie otrzymuje rachunek maklerski zasilony wirtualną kwotą 10 000 zł. Jego zadaniem jest osiągniecie jak najwyższej stopy zwrotu z inwestycji dokonywanych jedynie na kontraktach CFD na akcje polskich i zagranicznych spółek oraz indeksy giełdowe z całego świata. Udział w konkursie jest bezpłatny. Do zakwalifikowania się w nim niezbędna jest rejestracja na stronie konkursowej www.gielda.tms.pl.

Zwycięzca rankingu generalnego otrzyma 20 000 zł, rachunek z ofertą VIP oraz bilet GOLD na konferencję WallStreet 20 w Karpaczu organizowaną przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych w dniach 3-5 czerwca 2016. Codziennie najlepszy inwestor z danego dnia wygra 1 000 zł.

Aby przystąpić do rywalizacji należy wypełnić prosty formularz na stronie konkursowej www.gielda.tms.pl, a następnie kliknąć w link aktywacyjny, który zostanie wysłany na podany adres mailowy.

Już na starcie każdy dokonujący rejestracji do konkursu otrzymuje nagrodę gwarantowaną, jaką jest bezpłatny e-book pt. „Giełda jakiej nie znasz! 7 faktów, które zmienią Twoje inwestycje!”
Na rozgrzewkę, przed rozpoczęciem konkursu i w pierwszej jego fazie, każdy uczestnik może skorzystać z bezpłatnych szkoleń prowadzonych przez ekspertów TMS Brokers oraz blogerów zajmujących się tematyką inwestycyjną. Zapisy na szkolenia znajdują się na stronie konkursowej
w zakładce „Wiedza”.

Aby zyskać przewagę nad rynkiem, inwestor może śledzić wpisy rynkowe analityków
i maklerów TMS Brokers publikowane w serwisie analitycznym TMS NonStop. W jednym miejscu prezentuje on informacje agencji prasowych, dane z rynku, raporty oraz narzędzia do samodzielnej analizy rynków. Korzystając z serwisu TMS NonStop inwestorzy dowiedzą się o wszystkich okazjach inwestycyjnych najszybciej jak to możliwe.

Pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce

Od 1997 roku DM TMS Brokers jest liderem w świadczeniu usług doradztwa na rynkach walut, surowców, CFD na akcje, kontraktów terminowych i opcji. W tym czasie zyskał reputację godnych zaufania maklerów i doradców inwestycyjnych, oferując Klientom połączenie eksperckiej wiedzy z doskonałą znajomością lokalnego rynku.

Tagi: sponsorowane
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz