Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Money.plManagerKarieraOferty pracy
Nazwa firmy: PKO Bank Polski SPRAWDŹ PRACODAWCĘ
Stanowisko:

Kierownik zespołu współpracy i sprawozdawczości międzynarodowej

Opis stanowiska:
PKO Bank Polski
Warszawa

Główne zadania:

  • nadzór merytoryczny nad prawidłowością prowadzonych ksiąg dla Oddziału w Niemczech i Czechach
  • zapewnienie przepisów wewnętrznych Banku dotyczących rachunkowości dla Oddziału w Niemczech i Czechach na potrzeby niemieckich i czeskich wymogów lokalnych
  • samodzielne przygotowanie rocznych sprawozdań finansowych oraz okresowej sprawozdawczości regulacyjnej Oddziału PKO Banku Polskiego SA w Niemczech zgodnie z niemieckimi standardami rachunkowości
  • nadzór nad przygotowaniem rocznych sprawozdań finansowych oraz okresowej sprawozdawczości regulacyjnej Oddziału PKO Banku Polskiego SA w Czechach
  • współpraca z Dyrektorem Oddziału w Niemczech oraz Dyrektorem Oddziału w Czechach i jednostkami Banku

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższe ekonomiczne (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse)
  • minimum 2 letniego doświadczenia zawodowego w obszarze rachunkowości/księgowości/ sprawozdawczości
  • biegłej znajomości języka niemieckiego (certyfikat potwierdzający znajomość języka mile widziany)
  • popartej praktyką zawodową dobrej znajomości przepisów prawa niemieckiego w zakresie rachunkowości i sprawozdawczości
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel)
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • profesjonalny system szkoleń

Oferujemy:
pko, bank, bp
Forma kontaktu:
Dodatkowe informacje: CEN/167/07/2017
Kredyt on-line: Kredyt gotówkowy dopasowany do Twoich potrzeb!
Lokalizacja: Warszawa
Branża: Finanse/Ekonomia
Kadra zarządzająca
Księgowość/Audyt/Podatki
Termin ważności: 2017-08-16
Wysyłasz setki CV i ciągle nie masz pracy? Dodaj swoje CV do naszej bazy >>
Link do oferty: więcej (w nowym oknie)
Źródło oferty: Praca.pl