Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Money.plManagerKarieraOferty pracy

Ta oferta jest już nieaktualna!

Nazwa firmy: Orbis S.A. SPRAWDŹ PRACODAWCĘ
Stanowisko:

Kierownik Zmiany w Recepcji i Rezerwacji

Opis stanowiska:
Orbis S.A.
Poznań
JEŚLI:
  • Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji oraz potrafisz o nie dbać
  • Rozwój członków zespołu daje Ci satysfakcję
  • Wykazujesz inicjatywę w pracy i sprawia Ci to przyjemność
  • Uśmiech na twarzy gości jest Twoją osobistą satysfakcją
  • Potrafisz wczuć się w sytuację gościa, pomóc mu i znaleźć odpowiednie rozwiązanie
  • Lubisz swoje miejsce pracy i zachęcasz gości do korzystania z usług
  • Posiadasz silną motywację do samodoskonalenia i rozwoju

Dołącz do nas, otwierają się przed Tobą LEPSZE PERSPEKTYWY.

Wymagania:
OCZEKUJEMY:

Powinieneś być osobą otwartą, chętną do poznawania nowych zagadnień, pozyskiwania i rozwijania umiejętności, której praca jest jednocześnie jej pasją. Komunikujesz się w języku angielskim. Potrafisz pracować z innymi, dążyć do osiągnięcia wspólnego celu i mieć  z tego satysfakcję. Starasz się osiągać oczekiwane rezultaty świadcząc jak najlepsze usługi.

Jeśli spełniasz nasze wymagania to z radością powitamy Cię W NASZYM ZESPOLE!

Oferujemy:
JAK O CIEBIE ZADBAMY
  • Zapewnimy Ci umowę o pracę
  • Nauczymy Cię wszystkiego, co powinieneś wiedzieć
  • Pomożemy rozwijać się poprzez udział w szkoleniach i toczących się  projektach
  • Damy możliwość rozwoju w światowej sieci  AccorHotels
Forma kontaktu:
Dodatkowe informacje: 06/IbSM/2017
Kredyt on-line: Kredyt gotówkowy dopasowany do Twoich potrzeb!
Lokalizacja: Poznań
Branża: Hotelarstwo/Turystyka/Katering
Kadra zarządzająca
Termin ważności: 2017-07-19
Wysyłasz setki CV i ciągle nie masz pracy? Dodaj swoje CV do naszej bazy >>
Źródło oferty: Praca.pl