Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Money.plManagerKarieraOferty pracy

Ta oferta jest już nieaktualna!

Nazwa firmy: Auchan Polska Sp. z o.o. SPRAWDŹ PRACODAWCĘ
Stanowisko:

Manager Handlowy- Dział Piekarnia

Opis stanowiska:
Auchan Polska Sp. z o.o.
Kraków
  • Odpowiadaniem na potrzeby klienta,
  • Wdrażaniem strategii działu i realizacją polityki handlowej,
  • Analizą sprzedaży,
  • Zarządzaniem i motywowaniem zespołu,
  • Dbaniem o rozwój pracowników.
Wymagania:
  • Pasję do handlu,
  • Wyższe wykształcenie,
  • Ukierunkowanie na potrzeby klienta,
  • Samodzielność i odpowiedzialność,
  • Komunikatywność i nastawienie na współpracę z ludźmi,
  • Przedsiębiorczość oraz zorientowanie na osiąganie rezultatów.

Oferujemy:

Miejsce pracy: Auchan Bonarka

Krzysztof, na stanowisku Managera Handlowego pracuje od trzech lat. W szkole podstawowej był skarbnikiem i przewodniczącym samorządu uczniowskiego. Zobacz, dlaczego Krzysztof wybrał Auchan jako pracodawcę.

Forma kontaktu:
Kredyt on-line: Kredyt gotówkowy dopasowany do Twoich potrzeb!
Lokalizacja: Kraków
Branża: Kadra zarządzająca
Sprzedaż
Termin ważności: 2017-07-19
Wysyłasz setki CV i ciągle nie masz pracy? Dodaj swoje CV do naszej bazy >>
Źródło oferty: Praca.pl