Psychotest

dane dostarcza:

Jaki styl zarządzania preferujesz?


Każdy manager, który zarządza ludźmi ma za zadanie tak prowadzić zespół, aby ten osiągał stawiane przed nim cele. Prawda oczywista, ale wymagająca wiele nakładów ze strony przełożonego, który chce stworzyć warunki, w których jego zespół realizuje cele, minimalizuje błędy i jednocześnie się rozwija. Taki szef powinien być partnerem dla swoich współpracowników, który potrafi zdefiniować zadania, dotrzeć do zespołu, wyzwolić potencjał, motywować i dawać wsparcie, wtedy, kiedy jest potrzebne.
Jeśli chcesz w ciągu kilku kolejnych minut dać sobie czas na analizę twojego stylu zarządzania pracownikami, to ta krótka zabawa psychologiczna jest dla Ciebie.
Nie jest to narzędzie diagnostyczne. Poniższa zabawa służy pobudzeniu Cię do myślenia i przyjrzenia się temu jak działasz i jak reagujesz.
Jest efektem doświadczeń zebranych dzięki współpracy z wieloma organizacjami w ramach projektów rozwojowych dla pracowników (szkolenia, coaching, training on the job).

Poniżej znajdziesz zestaw twierdzeń.
Twoim zadaniem jest wybrać jedną odpowiedź, która Twoim zdaniem jest możliwie najbliższa Twoim odczuciom względem przedstawionych sytuacji. Wybierz tylko jedną.

Pamiętaj! Odpowiadaj intuicyjnie.


  • Międzynarodowe spotkanie, poświęcone kluczowym zagadnieniom regionu CEE, Europy i świata, obserwowanym z perspektywy Polski.7. edycja Warsaw Economic Hub