Psychotest

dane dostarcza:

Typ osobowości, a reagowanie w sytuacji stresowej


Pracując wykonujemy określone zadania, z których jesteśmy rozliczani i poddawani ocenie. Pracujemy w zespołach, często wśród innych od siebie ludzi. Różnorodny charakter zadań, zmienność sytuacji, brak informacji lub przeładowanie danymi, presja czasu i efektu - to wszystko powoduje, że musimy radzić sobie ze stresem w taki sposób, w jaki potrafimy. Ze względu na to, ze mamy różne osobowości, nasze reakcje na stres również są odmienne.
Jeśli chcesz w ciągu kilku kolejnych minut dać sobie czas na analizę twojego stylu reagowania na stres, to ta krótka zabawa psychologiczna jest dla Ciebie.
Nie jest to narzędzie diagnostyczne. Poniższa zabawa służy pobudzeniu Cię do myślenia i przyjrzenia się temu jak działasz i jak reagujesz.
Jest efektem doświadczeń zebranych dzięki współpracy z wieloma organizacjami w ramach projektów rozwojowych dla pracowników (szkolenia, coaching, training on the job).

Poniżej znajdziesz zestaw twierdzeń.
Twoim zadaniem jest wybrać jedną odpowiedź, która Twoim zdaniem jest możliwie najbliższa Twoim odczuciom względem przedstawionych sytuacji. Wybierz tylko jedną.

Pamiętaj! Odpowiadaj intuicyjnie.


  • Międzynarodowe spotkanie, poświęcone kluczowym zagadnieniom regionu CEE, Europy i świata, obserwowanym z perspektywy Polski.7. edycja Warsaw Economic Hub