Psychotest

dane dostarcza:

Radzenie sobie w sytuacjach trudnych


Środowisko pracy stawia przed nami trudne wyzwania. Najczęściej dotyczą one bezpośrednio zadania do wykonania lub kontaktów z innymi ludźmi, gdy pracujemy w zespołach. Niniejszy psychotest ma na celu stworzyć warunki do analizy sposobów w oparciu o które, radzimy sobie w sytuacjach trudnych w pracy.
Jeśli chcesz w ciągu kilku kolejnych minut dać sobie czas na analizę sposobu Twojego reagowania w sytuacjach trudnych, to ten psychotest jest dla Ciebie.
Nie jest to narzędzie diagnostyczne. Ten psychotest pobudzeniu Cię do myślenia i przyjrzenia się temu jak działasz i jak reagujesz. Po to, abyś bardziej świadomie zarządzał swoim działaniem w pracy.
Jest efektem doświadczeń zebranych dzięki współpracy z wieloma organizacjami w ramach projektów rozwojowych dla pracowników (szkolenia, coaching, training on the job).

Poniżej znajdziesz zestaw twierdzeń.
Twoim zadaniem jest wybrać jedną odpowiedź, która Twoim zdaniem jest możliwie najbliższa Twoim odczuciom względem przedstawionych sytuacji. Wybierz tylko jedną.

Pamiętaj! Odpowiadaj intuicyjnie. Nie kalkuluj i nie idealizuj swoich reakcji na przedstawione sytuacje. Bądź szczery wobec siebie.


  • Międzynarodowe spotkanie, poświęcone kluczowym zagadnieniom regionu CEE, Europy i świata, obserwowanym z perspektywy Polski.7. edycja Warsaw Economic Hub