Nokia wraca z 3310. Inne firmy chwalą się nowościami. Startują targi w Barcelonie

Nokia wraca z 3310. Inne firmy chwalą się nowościami. Startują targi w Barcelonie

Fot. Nokia, materiały prasowe

W poniedziałek rusza w Barcelonie Światowy Kongres Technologii Mobilnych. Główne tematy to internet rzeczy, tak zwana czwarta rewolucja przemysłowa oraz nowości na rynku telefonów i smartfonów

Kongres to jedne z największych tego typu branżowych targów na świecie. Oficjalne otwarcie ma miejsce w niedzielę i już zaprezentowano nowe smartfony - G6 firmy LG czy P10 produkowany przez Huawei. Szczególne zainteresowanie wzbudził stary aparat 3310 produkowany kiedyś przez firmę Nokia, a wycofany z produkcji dwanaście lat temu.

Teraz w nowszej wersji znów pojawi się on na rynku. Znowu będzie można zagrać w węża, pisanie sms-ów bez pełnej klawiatury będzie trwało bardzo długo, a dostęp do internetu będzie ograniczony.

Producent zapewnia, że aparat będzie tani, wytrzymały, tak samo jak poprzednik, a dzięki pojemnej baterii będzie można rozmawiać przez 22 godziny. Organizatorzy Kongresu spodziewają się stu tysięcy ekspertów i dziennikarzy; impreza potrwa do czwartku.

kongres, telefony, barcelona, nowości, noka, nokia 3310, huawei p10
IAR
Czytaj także
Polecane galerie
Europejczyk Nielewak
2017-02-26 23:46
To zwykły chiński crap a nie żadna NOKIA.Prawdziwe Nokie były projektowane i wytwarzane przez Finów.Chińczycy mają nas za g ł u p c ó w ,jeśli sądzą że jak kupili sobie znak towarowy to kogoś teraz nabiorą.Wkrótce Trump i Brytole ich naprostują.PRECZ Z KRWAWYM KOMUNIZMEM.PRECZ Z NIEWOLNICZĄ PRACĄ.PRECZ Z ZATRUWANIEM ZIEMI WODY I POWIETRZA.
cccc
2017-02-26 20:56
kto dziś obsługuje sieć 2g ????