Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Pies w saunie i u psychologa. Rynek petsittingu rozkwita

Pies w saunie i u psychologa. Rynek petsittingu rozkwita

Fot. Nando Esteva / Victor/EastNews

- W ekskluzywnych świetlicach psy śpią na łóżkach, chodzą do psychologa i do sauny. Rynek petsittingu rozkwita w dużych miastach Polski. Opiekun to już nie student, ale zawodowiec - pisze "Gazeta Wyborcza".

W luksusowej świetlicy The Warsaw Pethouse Care&Fun za 85 zł psy, które miały to szczęście, że znalazły się w rękach z ludźmi z pieniędzmi, mogą zostać do godz. 18.

Mają do dyspozycji dwa ogrody, taras i luksusowe wnętrza, w tym sypialnie. Żadnych kojców i legowisk. Tu śpi się na łózkach. Jeśli podopieczny się niepokoi, pomoże sesja w kabinie do chromoterapii, która służy też za psią saunę.

W dużych miastach rynek petsittingu rozkwita. Opiekun zwierząt domowych to już nie student, który wyprowadzi psa lub nakarmi kota za 8 zł kieszonkowego. Zawodowca poznamy po kwalifikacjach, ale i stawce za spacer. Ceny profesjonalistów zaczynają się od 20 zł.

pap, kraj, przegląd prasy, różne, "gazeta wyborcza"
PAP
Czytaj także
Polecane galerie
Pav
2017-03-03 13:43
Chorzy ludzie, zamiast pomagac potrzebujacym to takie bzdury , a wyboracza jak zawsze pisze na wazne tematy, szkoda gadac.
Polski Chińczyk
2016-10-19 15:47
W saunie, u psychologa... Pies najlepszy jest w potrawce z warzywami.
Gosia
2016-10-19 14:44
Po saunie wyspany do łóżka swojej Pani gotowy na wszystko no kur.....zygac się nawet nie chce ludziom we łbach się pier.......
Pokaż wszystkie komentarze (6)