Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Szef rozdaje pracownikom 1.200 samochodów i 400 mieszkań. Z okazji święta światła

6
Podziel się:
Szef rozdaje pracownikom 1.200 samochodów i 400 mieszkań. Z okazji święta światła
(Associated Press)

Savji Dholakia - założyciel Hari Krishna Exports, konglomeratu handlującego diamentami - został okrzyknięty najhojniejszym szefem w Indiach po tym, jak zapowiedział, że z okazji święta Diwali rozda pracownikom ok. 1.200 samochodów i 400 mieszkań.

Kosztowne podarunki ma otrzymać 1.700 z 5.500 pracowników firmy, którzy zostali wybrani z uwagi na wyjątkowe umiejętności oraz lojalność. Dholakia powiedział CNNMoney, że koszt prezentów szacuje na ok 7,7 mln USD.

Obchodzone w Indiach święto świateł Diwali jest okazją do obdarowywania się prezentami, z reguły pracownicy dostają jednak mniej kosztowne upominki, takie jak dodatkowe bonusy czy słodycze.

W tym roku, założona przez 3 braci, firma Hari Krishna Exports obchodzi 25-lecie działalności.

"Nasz eksport do 70 krajów ma wartość 700 mln USD, ale nic nie jest cenniejsze niż nasi pracownicy" - powiedział Dholakia.

Dwa lata temu ten "najhojniejszy szef w Indiach" rozdał 1.200 pracownikom 200 mieszkań, 400 samochodów oraz 500 zestawów drogiej biżuterii.

lifestyle
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(6)
Mira 1943
7 lat temu
Nie mam gdzie wyjechać, na eutanazję też nie mogę liczyć, nawet samobujstwa nie mogę popełnić, bo muszę spłacać bardzo duże zadłużenie... ale jak jeszcze raz /czwarty !/ zredukują mi emeryturę to już będę mogła, bo nie będę miała ani złotówki na zobowiązania finansowe... Długi spadną w całości na moje dzieci... Smutno mi "BOZE"...
Mira 1943
7 lat temu
JESTEM BARDZO WIEKOWĄ, CHORĄ EMERYTKĄ... I BARDZO ROZCZAROWANA, OBURZONĄ...
Proleteusz
7 lat temu
W Indiach jest teraz rewolucja robotnicza!! Brawo hindusi.. Cała władza w ręce rad!
Mentalistka
7 lat temu
Pakuje walizki i jade tam.
Maya
7 lat temu
Happy Diwali! Szczesliwego Nowego Roku!