Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Bogusław Bartczak nowym prezesem Black Red White. Zastąpił Filipa Wojciechowskiego

Bogusław Bartczak nowym prezesem Black Red White. Zastąpił Filipa Wojciechowskiego

Bogusław Bartczak, prezes Black Red White Fot. mat. prasowe
Bogusław Bartczak, prezes Black Red White

Bogusław Bartczak został nowym prezesem firmy Black Red White. Ze spółką związany jest zaledwie od września 2017 roku i dotychczas pełnił funkcję doradcy rady nadzorczej spółki. Za sterami firmy meblarskiej zastąpił Filipa Wojciechowskiego.

Jak informuje BRW, Bartczak objął stanowisko prezesa z początkiem lutego. Zanim dołączył do firmy we wrześniu 2017 roku, pełnił funkcję dyrektora zarządzającego w firmie konsultingowej Alvarez & Marsal.

Black Red White jest obecnie największą polską grupą meblarską. Spółka jest producentem i dystrybutorem mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20 procentowym udziałem w rynku pod względem wartości sprzedaży.

Wideo: częściej wymieniamy sprzęty niż meble

Bogusław Bartczak ukończył studia z elektroniki oraz studia podyplomowe z zarządzania na Politechnice Łódzkiej. Studiował też zarządzanie na Uniwersytecie Strathclyde w Glasgow.

Jak pisze spółka, w latach 1994-1999 z ramienia firmy Accenture w Londynie i w Warszawie przeprowadził szereg projektów doradczych dla klientów działających w sektorze usług finansowych oraz w handlu detalicznym.

Następnie pełnił obowiązki prezesa Huty Aluminium "Konin" S.A., wiceprezesa Carlsberg Polska, prezesa Carlsberg Serbia, prezesa Carlsberg Italia, wiceprezesa ds. Europy Zachodniej Carlsberg Breweries A/S oraz prezesa NOMI SA.

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
Stanislaw
2018-09-09 10:39
Ta firma ma coraz gorsze opinie. Wszyscy klienci tak twierdzą z ktorymi rozmawiałem w sklepie. Sam tego doświadczyłem. Na zamówimy towar czekałem 3 miesiące. Obsługa konfliktowa, kłótliwa i bezczelna. Nie można się dodzwonić. Na połączenie czeka się godzinami i traci pieniądze. Reklamacje nie odnoszą żadnego efektu. Ja już nie nie mam zamiaru dalej korzystać z usług tej firmy.
Anna
2018-02-17 17:57
Pewnie jak każdy jego poprzednik długo nie zabawki ma stanowisku, oj źle się dzieje w tej firmie
antek meblarz
2018-02-02 00:12
Tak pewnie tam cała rada bez żadnych kompetencji a ludzie po 1500zl w zakładach i kaska leci do kieszonki no i te wymogi porażka.
Pokaż wszystkie komentarze (6)