Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Bogusław Bartczak nowym prezesem Black Red White. Zastąpił Filipa Wojciechowskiego

8
Podziel się:

Zanim dołączył do firmy we wrześniu 2017 roku, pełnił funkcję dyrektora zarządzającego w firmie konsultingowej Alvarez & Marsal.

Bogusław Bartczak, prezes Black Red White
Bogusław Bartczak, prezes Black Red White (mat. prasowe)
bETtpgbp

Bogusław Bartczak został nowym prezesem firmy Black Red White. Ze spółką związany jest zaledwie od września 2017 roku i dotychczas pełnił funkcję doradcy rady nadzorczej spółki. Za sterami firmy meblarskiej zastąpił Filipa Wojciechowskiego.

Jak informuje BRW, Bartczak objął stanowisko prezesa z początkiem lutego. Zanim dołączył do firmy we wrześniu 2017 roku, pełnił funkcję dyrektora zarządzającego w firmie konsultingowej Alvarez & Marsal.

Black Red White jest obecnie największą polską grupą meblarską. Spółka jest producentem i dystrybutorem mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20 procentowym udziałem w rynku pod względem wartości sprzedaży.

bETtpgbr
Zobacz także: Wideo: częściej wymieniamy sprzęty niż meble

Bogusław Bartczak ukończył studia z elektroniki oraz studia podyplomowe z zarządzania na Politechnice Łódzkiej. Studiował też zarządzanie na Uniwersytecie Strathclyde w Glasgow.

Jak pisze spółka, w latach 1994-1999 z ramienia firmy Accenture w Londynie i w Warszawie przeprowadził szereg projektów doradczych dla klientów działających w sektorze usług finansowych oraz w handlu detalicznym.

bETtpgbx

Następnie pełnił obowiązki prezesa Huty Aluminium "Konin" S.A., wiceprezesa Carlsberg Polska, prezesa Carlsberg Serbia, prezesa Carlsberg Italia, wiceprezesa ds. Europy Zachodniej Carlsberg Breweries A/S oraz prezesa NOMI SA.

bETtpgbS
kadry
ludzie
wiadomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(8)
Fornela
3 lata temu
I już go nie ma :)
Fornela
3 lata temu
I już go nie ma :)
Stanislaw
3 lata temu
Ta firma ma coraz gorsze opinie. Wszyscy klienci tak twierdzą z ktorymi rozmawiałem w sklepie. Sam tego doświadczyłem. Na zamówimy towar czekałem 3 miesiące. Obsługa konfliktowa, kłótliwa i bezczelna. Nie można się dodzwonić. Na połączenie czeka się godzinami i traci pieniądze. Reklamacje nie odnoszą żadnego efektu. Ja już nie nie mam zamiaru dalej korzystać z usług tej firmy.
bETtpgbT
Anna
4 lata temu
Pewnie jak każdy jego poprzednik długo nie zabawki ma stanowisku, oj źle się dzieje w tej firmie
antek meblarz
4 lata temu
Tak pewnie tam cała rada bez żadnych kompetencji a ludzie po 1500zl w zakładach i kaska leci do kieszonki no i te wymogi porażka.