Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
kadry
01.02.2018 13:33

Bogusław Bartczak nowym prezesem Black Red White. Zastąpił Filipa Wojciechowskiego

Zanim dołączył do firmy we wrześniu 2017 roku, pełnił funkcję dyrektora zarządzającego w firmie konsultingowej Alvarez & Marsal.

Podziel się
Dodaj komentarz
(mat. prasowe)
Bogusław Bartczak, prezes Black Red White

Bogusław Bartczak został nowym prezesem firmy Black Red White. Ze spółką związany jest zaledwie od września 2017 roku i dotychczas pełnił funkcję doradcy rady nadzorczej spółki. Za sterami firmy meblarskiej zastąpił Filipa Wojciechowskiego.

Jak informuje BRW, Bartczak objął stanowisko prezesa z początkiem lutego. Zanim dołączył do firmy we wrześniu 2017 roku, pełnił funkcję dyrektora zarządzającego w firmie konsultingowej Alvarez & Marsal.

Black Red White jest obecnie największą polską grupą meblarską. Spółka jest producentem i dystrybutorem mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20 procentowym udziałem w rynku pod względem wartości sprzedaży.

Wideo: częściej wymieniamy sprzęty niż meble

Bogusław Bartczak ukończył studia z elektroniki oraz studia podyplomowe z zarządzania na Politechnice Łódzkiej. Studiował też zarządzanie na Uniwersytecie Strathclyde w Glasgow.

Jak pisze spółka, w latach 1994-1999 z ramienia firmy Accenture w Londynie i w Warszawie przeprowadził szereg projektów doradczych dla klientów działających w sektorze usług finansowych oraz w handlu detalicznym.

Następnie pełnił obowiązki prezesa Huty Aluminium "Konin" S.A., wiceprezesa Carlsberg Polska, prezesa Carlsberg Serbia, prezesa Carlsberg Italia, wiceprezesa ds. Europy Zachodniej Carlsberg Breweries A/S oraz prezesa NOMI SA.

Tagi: kadry, ludzie, wiadomości, gospodarka, manager, gospodarka polska, najważniejsze
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
01-02-2018

AnTa za rządów tego pana upadło Nomi S.A..Niegdyś ponad 30 marketów DIY i około 2000 pracowników- dziś wspomnienie.

01-02-2018

Pogromca konkoluJest świadkiem Jehowy czy przeszedł?

01-02-2018

antek meblarzTak pewnie tam cała rada bez żadnych kompetencji a ludzie po 1500zl w zakładach i kaska leci do kieszonki no i te wymogi porażka.

Rozwiń komentarze (8)