Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
michael dell
12.12.2015 17:24

Michael Dell pokazał na Facebooku swoją pierwszą wizytówkę. Skromne początki wielkiej kariery

Michael Dell właśnie pochwalił się na swoim facebookowym profilu swoją pierwszą wizytówką, na której "Mike Dell" napisał odręcznie długopisem.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Oracle PR/Flickr/CC BY 2.0)

Posiada majątek wyceniany przez Bloomberga na niemal 18 mld dol., a jego firma jest trzecim największym producentem komputerów na świecie. Gdy stawiał pierwsze kroki w komputerowym biznesie w 1984 roku, nie miał jednak prawie nic, nawet porządnych wizytówek.

Michael Dell właśnie pochwalił się na swoim facebookowym profilu swoją pierwszą wizytówką, na której "Mike Dell" napisał odręcznie długopisem.

My business card from 1984. The year I started. Our first space was 1000 sq ft and lasted all of 30 days. Never forget where you came from.

Posted by Michael Dell on Friday, December 11, 2015

Miliarder zaczął pracę już w wieku 12 lat w chińskiej restauracji, gdzie zmywał naczynia. Dostawał za to 2,3 dol. za godzinę. Wkrótce został awansowany na pomocnika kelnera. Na przeszkodzie w dalszych awansach stanęła kontroferta ze strony meksykańskiej restauracji.

Kolejnym wyzwaniem w bardzo wczesnej karierze Michaela Della była praca w sklepie filatelistycznym. Sprzedawał również prenumeratę czasopism przez telefon, a wszystko to przed ukończeniem 16 roku życia.

Michael Dell planował karierę lekarską, ale rozpoczęte na Uniwersytecie w Teksasie studia medyczne przerwał w 1984 r., by w pełni poświęcić się swojemu biznesowi komputerowemu.

Tagi: michael dell, business news, ludzie, manager, najważniejsze, czołówki, lifestyle
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
18-10-2019

aaaaaCzy Mike Dell to nie ten wytrawny biznesman, ktory to zarabia na calym swiecie a reinwestuje swoje pieniadze budujac nielegalne osiedla w Izaelu … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (1)