Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Prezes Pekao Michał Krupiński najlepszym menadżerem firmy Skarbu Państwa

11
Podziel się:

Michał Krupiński, prezes zarządu Banku Pekao S.A., został wybrany przez czytelników "Parkietu" najlepszym manedżerem w rankingu analityków finansowych, maklerów i inwestorów. Inwestorzy, maklerzy, analitycy finansowi, zarządzający funduszami, menedżerowie spółek i krajowych instytucji najwyżej ocenili Krupińskiego z pośród prezesów spółek z udziałem Skarbu Państwa.

Michał Krupiński, prezes Pekao
Michał Krupiński, prezes Pekao (materiały prasowe)
bETsPibp

Michał Krupiński, prezes zarządu Banku Pekao S.A., został wybrany przez czytelników "Parkietu" najlepszym menadżerem w rankingu analityków finansowych, maklerów i inwestorów. Inwestorzy, maklerzy, analitycy finansowi, zarządzający funduszami, menedżerowie spółek i krajowych instytucji najwyżej ocenili Krupińskiego z pośród prezesów spółek z udziałem Skarbu Państwa.

Michał Krupiński od czerwca br. kieruje Bankiem Pekao S.A., pod nadzorem premier Beaty Szydło. Uzyskał najwyższe notowania u czytelników "Parkietu" między innymi za to, że w niedługim czasie skompletował kompetentny zarząd, a także przestawił kierunki strategiczne na lata 2018-2020, zakładające przyśpieszenie rozwoju i utrzymanie wysokich dywidend.

Zobacz także: Prezes PZU: cel strategiczny został osiągnięty
bETsPibr

- To niezmiernie ważne i budujące wyróżnienie. Docenili nas eksperci rynków finansowych i biznesu. Bardzo dziękuję czytelnikom "Parkietu" za zaufanie i oddane głosy oraz Zarządowi Banku i wszystkim współpracownikom, którzy przyczyniają się do budowania pozycji Banku Pekao - powiedział Michał Krupiński, prezes zarządu Banku Pekao S.A.

W rankingu "Parkietu" ocenionych zostało 14 prezesów spółek z udziałem Skarbu Państwa.

bETsPibS
ludzie
manager
KOMENTARZE
(11)
m
4 lata temu
SPOŚRÓD
robin
4 lata temu
najlepszy bo maksymalnie doji klientów i daje dużą składkę na pinset + .idea fix żółtych legitymacji i dobrodziejstwo dla nierobów.
Kupa Narodowe...
4 lata temu
Po dobrej zmianie koszt prowadzenia ROR w PEKAO SĄ wzrósł mi o ok. 100 zł. Zawijam żagle. Bank zmieniam.
bETsPibT
alojz
4 lata temu
tylko gdzie ci czytelnicy to wy i rzadzacy wypromowaliscie tskie cos ktore nie potrafi zyc jak przecietny polak za 2 tys przepraszam tych ci maja 1300z
Rufus
4 lata temu
Jakie wskaźniki decydują o tym, że się zostaje najlepszym menadżerem w rankingu analityków finansowych? Co za bełkot...