Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Prezes Pekao Michał Krupiński najlepszym menadżerem firmy Skarbu Państwa

Prezes Pekao Michał Krupiński najlepszym menadżerem firmy Skarbu Państwa

Michał Krupiński, prezes Pekao Fot. materiały prasowe
Michał Krupiński, prezes Pekao

Michał Krupiński, prezes zarządu Banku Pekao S.A., został wybrany przez czytelników "Parkietu" najlepszym menadżerem w rankingu analityków finansowych, maklerów i inwestorów. Inwestorzy, maklerzy, analitycy finansowi, zarządzający funduszami, menedżerowie spółek i krajowych instytucji najwyżej ocenili Krupińskiego z pośród prezesów spółek z udziałem Skarbu Państwa.

Michał Krupiński od czerwca br. kieruje Bankiem Pekao S.A., pod nadzorem premier Beaty Szydło. Uzyskał najwyższe notowania u czytelników "Parkietu" między innymi za to, że w niedługim czasie skompletował kompetentny zarząd, a także przestawił kierunki strategiczne na lata 2018-2020, zakładające przyśpieszenie rozwoju i utrzymanie wysokich dywidend.

Prezes PZU: cel strategiczny został osiągnięty


 

- To niezmiernie ważne i budujące wyróżnienie. Docenili nas eksperci rynków finansowych i biznesu. Bardzo dziękuję czytelnikom "Parkietu" za zaufanie i oddane głosy oraz Zarządowi Banku i wszystkim współpracownikom, którzy przyczyniają się do budowania pozycji Banku Pekao - powiedział Michał Krupiński, prezes zarządu Banku Pekao S.A.

W rankingu "Parkietu" ocenionych zostało 14 prezesów spółek z udziałem Skarbu Państwa.

pekao, ranking, michał krupiński
Czytaj także
Polecane galerie
m
2017-12-06 09:16
SPOŚRÓD
robin
2017-12-06 08:20
najlepszy bo maksymalnie doji klientów i daje dużą składkę na pinset + .idea fix żółtych legitymacji i dobrodziejstwo dla nierobów.
Kupa Narodowego Gruzu
2017-12-06 06:13
Po dobrej zmianie koszt prowadzenia ROR w PEKAO SĄ wzrósł mi o ok. 100 zł. Zawijam żagle. Bank zmieniam.
Pokaż wszystkie komentarze (11)