Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Nowa inwestycja Rafała Brzoski. Twórca Paczkomatów widzi zysk w koszulach

0
Podziel się:

Rafał Brzoska, twórca sukcesu inPost i Paczkomatów zainwestował właśnie w firmę produkującą koszule James Button. Oprócz niego w luksusowy odzieżowy biznes uwierzyli Grzegorz Błażewicz i Konradem Pawlus z SALESmanago (system do optymalizacji strategii marketingowych).

Nowa inwestycja Rafała Brzoski. Twórca Paczkomatów widzi zysk w koszulach
(InPost)

Rafał Brzoska, twórca sukcesu inPost i Paczkomatów zainwestował właśnie w firmę produkującą koszule James Button. Oprócz niego w luksusowy odzieżowy biznes uwierzyli Grzegorz Błażewicz i Konrad Pawlus z SALESmanago (system do optymalizacji strategii marketingowych).

James Button to firma produkująca koszule, założona przez Andrzeja Grużdźa. Ceny produktów? Od 199 do 399 złotych. Odzież można delikatnie modyfikować - za dodatkową opłatą zlecić wyszycie monogramu na kołnierzyku lub mankietach.

- Dostrzegam ogromne perspektywy, jakie stoją przed marką James Button na europejskim rynku odzieżowym - komentuje Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer.pl. Koszule - za sprawą inwestorów - mają już niedługo podbijać rynek europejski. Brzoska zapewnia, że w całym przedsięwzięciu będzie "pasywnym inwestorem". Do spółki wnosi wiedzę na temat marketingu i e-commerce.

- Dzięki pozyskaniu trzech strategicznych inwestorów zyskujemy możliwość walidacji naszego pomysłu na siedmiu kolejnych rynkach europejskich. Naszym planem jest doprowadzenie do całkowitej personalizacji ubioru mężczyzn bez konieczności szycia ich na miarę. Zważywszy na nasze poprzednie doświadczenia bardzo bliskie jest nam tzw. High-Tech Fashion, o czym wkrótce będą mogli się przekonać nasi klienci - komentuje Andrzej Grużdź, założyciel i prezes zarządu James Button. Grużdź nie zdradza jednak żadnych szczegółów.

Brzoska, Błażewicz i Pawlus nie są pierwszymi inwestorami, którzy zobaczyli szansę zarobku na koszulach. . Pierwszymi inwestorami firmy są Black Pearls VC oraz Kamil Gaworecki, były zarządzający Funduszami w TFI PZU.

Zobacz także: Zobacz także: Rafał Brzoska o Poczcie Polskiej - to nawet 900 mln zł strat
ludzie
manager
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)