Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

To pierwszy taki ruch firmy od 20 lat. Polka prezesem Providenta

17
Podziel się:

Agnieszka Kłos została mianowana na stanowisko prezesa Provident Polska. Po raz pierwszy od 20 lat działania firmy pożyczkowej w naszym kraju zarządem firmy pokieruje Polka.

Agnieszka Kłos jest związana z Providentem od 2007 r.
Agnieszka Kłos jest związana z Providentem od 2007 r. (materiały prasowe/Provident)
bEIRXUER

Agnieszka Kłos została mianowana na stanowisko prezesa Provident Polska. Po raz pierwszy od 20 lat działania firmy pożyczkowej w naszym kraju zarządem pokieruje Polka.

1 stycznia 2018 r. Agnieszka Kłos przejmuje kierownictwo od Davida Parkinsona, wieloletniego szefa Providenta w Polsce. Jak podaje Provident,do zarządu Provident Polska dołącza również Tomasz Skiba, obejmując funkcję członka zarządu odpowiedzialnego za pion sprzedaży. Tomasz Skiba pracuje w firmie od 16 lat.

Zobacz także: Rośnie liczba klientów Providenta. Zobacz wideo:
bEIRXUET

Agnieszka Kłos pracuje w Providencie od 2007 r. W 2014 r. miała przejść do konkurencji, jednak Providentowi udało się ją zatrzymać. Firma zaproponowała jej wtedy miejsce w zarządzie.

Nowa prezes zarządu posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie w sektorze finansowym. Przez 7 lat była odpowiedzialna za zarządzanie działem finansów Providenta. Po objęciu stanowiska dyrektora ds. rozwoju biznesu, w jej kompetencjach było poszukiwanie możliwości w obszarze przejęć, budowanie partnerstwa i sojuszy strategicznych, rozwijanie kanału brokerskiego oraz za realizacja benefitów strategicznych.

Wcześniej doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. w Ernst & Young Audit Sp. z o.o. oraz Greig Middleton, zajmującej się doradztwem i usługami maklerskimi. Jest absolwentką Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, posiada kompetencje biegłego rewidenta i FCCA.

bEIRXUEZ

– Bardzo się cieszę, że będę mogła wykorzystać swoje doświadczenie zawodowe i kontynuować wspieranie rozwoju Provident Polska. To dla mnie wielkie wyzwanie i odpowiedzialność – powiedziała Agnieszka Kłos.

bEIRXUFu
ludzie
manager
KOMENTARZE
(17)
Ja
4 lata temu
Prezesem złodziei raczej proszę napisać
zenek
4 lata temu
Od pewnego czasu ta firma postrzega klientów i pracowników niższego szczebla tak jak pies postrzega kota, fajny do czasu.
b52
4 lata temu
Lichwa jest zakazana.!!!.
bEIRXUFv
marta
4 lata temu
u mnie lepszy numer bo dawali pozyczke i nie sprawdzili delikwenta ktory podal falszywy numer telefon-niestety trafilo na mnie.ciagle smsy telefony z grozbami, nic nie skutkowalo nawet maile z przeprosinami po miesiacu znowu to samo. Mam juz dosc!
emfortione
4 lata temu
Aga very nice! How much?