Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
To pierwszy taki ruch firmy od 20 lat. Polka prezesem Providenta

To pierwszy taki ruch firmy od 20 lat. Polka prezesem Providenta

Agnieszka Kłos jest związana z Providentem od 2007 r. Fot. materiały prasowe/Provident
Agnieszka Kłos jest związana z Providentem od 2007 r.

Agnieszka Kłos została mianowana na stanowisko prezesa Provident Polska. Po raz pierwszy od 20 lat działania firmy pożyczkowej w naszym kraju zarządem pokieruje Polka.

1 stycznia 2018 r. Agnieszka Kłos przejmuje kierownictwo od Davida Parkinsona, wieloletniego szefa Providenta w Polsce. Jak podaje Provident, do zarządu Provident Polska dołącza również Tomasz Skiba, obejmując funkcję członka zarządu odpowiedzialnego za pion sprzedaży. Tomasz Skiba pracuje w firmie od 16 lat.

Rośnie liczba klientów Providenta. Zobacz wideo:

 

 

Agnieszka Kłos pracuje w Providencie od 2007 r. W 2014 r. miała przejść do konkurencji, jednak Providentowi udało się ją zatrzymać. Firma zaproponowała jej wtedy miejsce w zarządzie.

Nowa prezes zarządu posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie w sektorze finansowym. Przez 7 lat była odpowiedzialna za zarządzanie działem finansów Providenta. Po objęciu stanowiska dyrektora ds. rozwoju biznesu, w jej kompetencjach było poszukiwanie możliwości w obszarze przejęć, budowanie partnerstwa i sojuszy strategicznych, rozwijanie kanału brokerskiego oraz za realizacja benefitów strategicznych.

Wcześniej doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. w Ernst & Young Audit Sp. z o.o. oraz Greig Middleton, zajmującej się doradztwem i usługami maklerskimi. Jest absolwentką Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, posiada kompetencje biegłego rewidenta i FCCA.

– Bardzo się cieszę, że będę mogła wykorzystać swoje doświadczenie zawodowe i kontynuować wspieranie rozwoju Provident Polska. To dla mnie wielkie wyzwanie i odpowiedzialność – powiedziała Agnieszka Kłos.

Czytaj także
Polecane galerie
Ja
2017-11-23 15:49
Prezesem złodziei raczej proszę napisać
zenek
2017-11-22 20:43
Od pewnego czasu ta firma postrzega klientów i pracowników niższego szczebla tak jak pies postrzega kota, fajny do czasu.
b52
2017-11-22 17:06
Lichwa jest zakazana.!!!.
Pokaż wszystkie komentarze (17)