Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Prezes Maspexu: kiedyś nikt tego nie lubił, teraz to hit

9
Podziel się

ak znalezienie niszy na rynku może przerodzić się w sukces? Krzysztof Pawiński, prezes grupy Maspex Wadowice wspomina jak jeden z niszowych początkowo produktów stał się rynkowym hitem. Chodzi o sok marchwiowy, który przed wypromowaniem go był raczej mało popularnym napojem. Dopiero jak Maspex zaczął produkować sok pod nazwą "Kubuś", zapanowała moda na soki z marchwi, dotychczas budzące raczej niemiłe wspomnienia smakowe.

Prezes Maspexu: kiedyś nikt tego nie lubił, teraz to hit
bErHwAad

Jak znalezienie niszy na rynku może przerodzić się w sukces? Krzysztof Pawiński, prezes grupy Maspex Wadowice wspomina, jak jeden z niszowych produktów stał się hitem. Dopiero jak Maspex zaczął produkować sok marchewkowy pod nazwą "Kubuś", zapanowała moda na produkty tego typu, dotychczas budzące raczej niemiłe wspomnienia smakowe.

- Miałem szczęście obserwować, jak drobna nisza rynkowa stawała się potężną kategorią rynkową - mówi Pawiński w wywiadzie dla kanału youtubowego Business Misja.

bErHwAaf

- To raz zdarzyło się na naszych oczach: coś, co było bardzo małe, nagle stało się kategorią, która ma chyba z 15 proc. rynku - dodaje biznesmen.

bErHwAaG
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(9)
OBOK SOKU TO ...
5 lata temu
SOK TO JEST JAK ZBIORĘ OWOCE I SAMEMU JE ZMIKSUJE.
Mich
5 lata temu
Dlaczego nikt nie zrobi wywiadu z Producentami którzy robią prawdziwe soki np Victoria Cymes albo Marwit a nie ciągle ten maspex. Robią syf trują dzieci a kazdy do nich lgnie bo mają w brud kasy i reklame.
jan1984
5 lata temu
Za używanie nazwy "sok" powinni dostać wielomilionowe kary bo z sokiem to nie ma nic wspólnego. Nie dość że nawalili tam pełno cukru to większość dzieci dostaje od tego wysypki. gdy zgłosiłem się z dzieckiem do lekarza właśnie z taką wysypką to lekarka najpierw zapytała czy dziecko pije kubusie? Po wyrzuceniu tego syfu dziecko dziwnie ozdrowiało
bErHwAaH
jolka40
5 lata temu
No i jeszcze producent nie dodał, że nie zamarza na mrozie
Aga
5 lata temu
Totalny syf!