Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Nie żyje członek zarządu Apatora. Zginął w wypadku samochodowym

86
Podziel się:

Notowana na GPW spółka poinformowała o śmierci ważnego członka swoich władz w komunikacie giełdowym.

Siedziba spółki Apator w Ostaszewie koło Torunia
Siedziba spółki Apator w Ostaszewie koło Torunia (Apator)
bEJUFZHF

Piotr Nowak, członek zarządu i dyrektor ds. finansowych spółki Apator, zginął w środę w wypadku samochodowym. O tym tragicznym zdarzeniu poinformowała sama firma, zaznaczając jednocześnie, że "pomimo tak ogromnej straty, sytuacja w spółce jest pod kontrolą".

Jak wynika z informacji prasowych, 48-letni mężczyzna z nieustalonych przyczyn uderzył prowadzonym przez siebie samochodem w pojazdy stojące w korku na autostradzie A1 koło Kutna.

Samochód Nowaka najpierw otarł się o samochód dostawczy i barierę energochłonną, a następnie z impetem uderzył w naczepę tira. Członek zarządu Apatora zginął na miejscu. Okoliczności wypadku są wyjaśniane przez policję pod nadzorem prokuratora.

bEJUFZHH

Notowana na GPW spółka poinformowała o śmierci ważnego członka swoich władz w komunikacie giełdowym. "Zarząd informuje, że pomimo tak ogromnej straty, sytuacja w spółce jest pod kontrolą" - napisano.

Notowane na giełdzie spółki są objęte ścisłym obowiązkiem informowania o istotnych zdarzeniach dotyczących ich działalności oraz zmian we władzach. Z tego powodu spółka musiała dopełnić formalnego wymogu poinformowania o wygaśnięciu mandatu Nowaka jako członka zarządu.

Zaledwie od miesiąca zarząd Apatora działał w zmniejszonym do zaledwie dwóch osób składzie. Funkcję prezesa zarządu i dyrektora generalnego pełni Mirosław Klepacki. Piotr Nowak pełnił funkcję członka zarządu i dyrektora ds. finansowych.

Apator to producent aparatury łączeniowej oraz pomiarowej, np. liczników prądu. Spółka zajmuje się także opracowywaniem systemów IT. Spółka jest notowana na GPW już od 1997 roku. W trzech pierwszych kwartałach 2017 roku spółka osiągnęła 672 mln zł ze sprzedaży i zanotowała wynik netto 52 mln zł.

bEJUFZIi
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(86)
Alex
4 lata temu
Komu przeszkadzal???
bodzio
4 lata temu
Szczęście że w ciężarówkę,może kierowcy nic się nie stało.
Norbert
4 lata temu
Teraz PiS przejmie spółkę 😁
bEJUFZIj
iq
4 lata temu
szkoda chłopa......
jaro
4 lata temu
Eliminacja, grubo sie dzieje lepiej być nikim jutro będzie oświadczenie o braku znamion przestępstwa i udziału osób trzecich człowieka zakopią do ziemi i niewygodny uciszony
...
Następna strona