Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

UPC ma nowego szefa. Wcześniej działał na Węgrzech

To absolwent finansów w Bukareszcie i zarządzania na Uniwersytecie w Wirginii. W korporacjach działa od dwudziestu lat.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Materiały Prasowe)
Nowy prezes obejmie stanowisko w kwietniu

Robert Redelean to absolwent finansów w Bukareszcie i zarządzania na Uniwersytecie w Wirginii. W korporacjach działa od dwudziestu lat.

– Cieszę się, że mogliśmy mianować Roberta Redeleanu na lidera UPC Polska, naszej największej spółki w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i jestem przekonana, iż jego dotychczasowe dokonania w Liberty Global przyczynią się do dalszego rozwoju UPC Polska, a co za tym idzie – również działalności Liberty Global w całym regionie CEE.

Jednocześnie chciałabym podziękować Fransowi-Willemowi za wkład w rozwój i wzmacnianie pozycji rynkowej UPC, budując solidne fundamenty do dalszego wzrostu, i życzyć mu powodzenia w przyszłości – mówi Severina Pascu, CEO Liberty Global CEE.

Redeleanu karierę rozpoczął w 1996 r. Pracował w Europie Środkowej oraz krajach bałtyckich. W latach 2006-2009 odpowiadał za marketing Unilevera w Rosji i na Ukrainie. Potem był związany z firmą telekomunikacyjną Telemobil.

Do Liberty Global dołączył w 2013 r. Najpierw zarządzał UPC w Rumunii a od 2016 r. - na Węgrzech. W Polsce zastąpi na stanowisku Fransa-Willema de Kloeta, który odchodzi z firmy wraz z końcem marca.

Cenzura zgodna z prawem. Media chcą zmiany przepisów

Tagi: telewizja kablowa, ludzie, manager, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
02-03-2018

RomanNic im już nie pomoże.. naciągacze.

Rozwiń komentarze (1)