Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Victoria Beckham zastrzegła nazwisko swojej córki. Dzięki temu będzie mogła na nim zarabiać

Harper Beckham ma zaledwie pięć lat, ale jej imię i nazwisko już zostało zastrzeżonym znakiem towarowym. Zadbała o to jej mama, projektantka i była wokalistka Victoria Beckham.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Berzane Nasser/ABACA)

Harper Beckham ma zaledwie pięć lat, ale jej imię i nazwisko już zostało zastrzeżonym znakiem towarowym. Zadbała o to jej mama, projektantka i była wokalistka, Victoria Beckham.

Victoria Beckham zastrzegła imię i nazwisko córki na terenie wielkiej Brytanii i Europy - donosi Associated Press. Dzięki temu dziewczynka będzie mogła w przyszłości zarabiać na sprzedaży sygnowanych jej nazwiskiem ubrań, czy gadżetów. Zyskała tez prawną ochronę na wypadek, gdyby chciała robić karierę w show biznesie.

Dysponentem jej praw na razie będzie znana mama. Victoria i jej mąż piłkarz David mają poza Harper trzech starszych synów. Brooklyn, Romeo i Cruz oczywiście też mają zastrzeżone marki.

Majątek byłej członkini Spice Girls i jej męża jest szacowana na ponad 500 milionów funtów. Analitycy London School of Marketing wyliczyli, że para zarabia około 40 mln funtów rocznie.

Tagi: victoria beckham, ludzie, manager, najważniejsze, lifestyle
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
14-04-2017

kooBo ma pieniadze. To musi byc zakazane

Rozwiń komentarze (1)