Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
włochy
02.11.2010 12:43

Berlusconi: Wolę patrzeć na ładną dziewczynę, niż być gejem

Premier Włoch jest uwikłany w kolejny skandal.

Podziel się
Dodaj komentarz
(ec.europa.eu)

Uwikłany w kolejny skandal obyczajowy premier Włoch Silvio Berlusconi odniósł się do rewelacji prasowych o przyjęciach w jego domu, także z udziałem nieletniej.

Szef włoskiego rządu podczas wizyty na targach motoryzacyjnych w Mediolanie oświadczył: _ Czasem zdarza mi się przerwać pracę i popatrzeć na twarz ładnej dziewczyny, lepiej patrzeć na ładną dziewczynę niż być gejem _.

Słowa te to także zawoalowany przytyk pod adresem popularnego polityka włoskiej lewicy, przewodniczącego władz regionu Apulia Nichi Vendoli, zadeklarowanego homoseksualisty.

[ ( http://static1.money.pl/i/h/69/t113221.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/berlusconi;do;dymisji;zaszkodzilbym;krajowi,77,0,703053.html) Berlusconi do dymisji? "Zaszkodziłbym krajowi"

Komentując falę artykułów prasowych o Marokance, znanej jako Ruby, która dzięki interwencji kancelarii premiera nie trafiła do ośrodka dla nieletnich mimo zarzutu kradzieży, Berlusconi stwierdził: _ Nie czytajcie więcej gazet, bo one oszukują _. _ - Zobaczycie, że w tej sprawie będzie tylko burza na papierze _ - dodał włoski premier.

Ponownie wyraził też przekonanie, że jego rząd będzie pracować do końca kadencji w 2013 roku.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/175/t75695.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/premier;wloch;zapewnia;nie;zmienie;stylu;zycia,193,0,701889.html) Premier Włoch zapewnia: Nie zmienię stylu życia Silvio Berlusconi odpiera zarzuty mediów o frywolne przyjęcia w swoim domu.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/71/t113223.jpg ) ] (http://manager.money.pl/styl/highlife/artykul/kolejny;skandal;obyczajowy;w;otoczeniu;berlusconiego,209,0,700881.html) Kolejny skandal obyczajowy w otoczeniu Berlusconiego? Pojawiają się kolejne doniesienia w sprawie imprez _ bunga, bunga _.
Tagi: włochy, ludzie, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager, marketing i zarządzanie, portrety, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz