Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Grzegorz Dzik. Przeczytaj, kim jest prezes firmy Impel

1
Podziel się:

Impel to największy w Polsce pracodawca prywatny.

Grzegorz Dzik. Przeczytaj, kim jest prezes firmy Impel
(Impel)
bEEDtcoR

Grzegorz Dzik, prezes Impel S.A. został na jeden dzień wydawcą serwisu Money.pl. To kolejna część projektu, podczas którego największy polski serwis finansowy zaprasza do swojej redakcji uznanych gości.

Wśród gości specjalnych znaleźli się już prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz i Leszek Niemycki - prezes Deutsche Bank PBC, a także Sławomir Żygowski, prezes Nordea Bank.

Każdy z nich na jeden dzień stał się honorowym wydawcą serwisu Money.pl. Do jego zadań należy współpraca z redakcją oraz dobór treści na główną stronę serwisu pod okiem kierownictwa redakcji.

bEEDtcoT

Grzegorz Dzik jest absolwentem Wydziału Budownictwa Lądowego na Politechnice Wrocławskiej. To twórca i jednocześnie prezes zarządu Impel S.A. Jego spółka to największa w Polsce grupa firm specjalizujących się w outsourcingu usług dla przedsiębiorstw.

Jest również największym w Polsce pracodawcą prywatnym. W związku ze swoim doświadczeniem, prezes od dawna działa na rzecz rozwoju polskiej przedsiębiorczości. Jest między innymi przewodniczącym Rady Zachodniej Izby Gospodarczej. To organizacja, której celem jest ochrona i reprezentowanie interesów gospodarczych zrzeszonych w niej firm.

Grzegorz Dzik angażuje się równocześnie w działalność społeczną i charytatywną. Od 1998 roku jest związany z Fundacją Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową. Natomiast od 2008 roku jest prezesem rady tej fundacji i działa aktywnie na rzecz budowy nowej siedziby Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu.

Firma Impel działa również na polu popularyzacji kultury fizycznej i sportu, jest właścicielem spółki Impel Volleyball, która zarządza drużyną żeńskiej siatkówki Impel Wrocław. Spółka Grzegorza Dzika istnieje na rynku od 23 lat. Zapewnia szerokie kompetencje w zakresie obsługi nieruchomości, bezpieczeństwa oraz BPO (business process outsourcing) w różnych obszarach: kadry, płace, podatki, księgowość oraz usługi teleinformatyczne.

bEEDtcoZ
Czytaj więcej w Money.pl
Spółka Impela chce przejmować. Może wydać miliony Impel Security Polska, spółka zależna Impela chce kupić 68,09 proc. akcji spółki Gwarant Agencja Ochrony za 11,636 mln złotych.
Vantage Development rozpocznie trzy projekty Firma deweloperska Vantage Development chce w tym roku rozpocząć realizację dwóch inwestycji mieszkaniowych na łącznie ok. 360 mieszkań i jednego projektu biurowego o pow. 3,8 tys. m kw. we Wrocławiu.
Akcje deweloperów dają zarobić? Sprawdź Liderem była spółka Globe Trade Centre, której akcje wzrosły o 55 proc.
bEEDtcpu
ludzie
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(1)
Iwan z Ukrain...
rok temu
Może i pracodawca. Ale na krzywdzie niepełnosprawnych.