Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
miedwiediew
14.09.2010 16:56

Miedwiediew ma w Rosji półtysięczny fanklub

Większość jego członków to uwielbiające go kobiety w wieku 20-30 lat.

Podziel się
Dodaj komentarz
(ec.europa.eu)

Pół tysiąca członków liczy jedyny w Rosji fanklub prezydenta Dimitrija Miedwiediewa. Jak zapowiadają jego członkowie dziś wzniosą toast za zdrowie swojego idola z okazji jego 45 urodzin.

Fanklub gospodarza Kremla powstał zaledwie pół roku temu. Większość jego członków to kobiety w wieku od 20 do 30 lat.

Jak napisał _ Moskiewskij Komsomolec _ - podziwiają Miedwiediewa, bo nie spotkały w swoim życiu drugiego tak pociągającego mężczyzny. Fanklub rosyjskiego prezydenta zbiera jego zdjęcia z podróży służbowych i prywatnych spotkań. Prowadzi kronikę wydarzeń państwowych i towarzyskich z udziałem Miedwiediewa, a także kontroluje czy aby idol nie wdaje się w jakieś ciemne interesy.

Założyciel fanklubu student z Włodzimierza Jewgienij Spiridonow stara się naśladować swojego idola: w sposobie mówienia, gestykulacji, a nawet tak samo zawiązuje krawat. Jak ironicznie zauważa _ Moskiewski Komsomolec _ - na razie Spiridonow chodzi w rosyjskich garniturach, bo na takie w jakich pokazuje się Miedwiediew jeszcze go nie stać.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/128/t103296.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/miedwiediew;w;rosji;nie;ma;rezimu;totalitarnego,110,0,673646.html) Miedwiediew: W Rosji nie ma reżimu totalitarnego Prezydent Rosji podkreśla, że demokracja jest warunkiem rozwoju kraju.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/129/t103297.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/miedwiediew;zapowiada;walke;z;terroryzmem,7,0,673799.html) Miedwiediew zapowiada walkę z terroryzmem Wczoraj we Władykaukazie doszło do zamachu. Zginęło 18 osób.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/122/t89210.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/miedwiediew;nie;przyjedzie;na;uroczystosci;do;auschwitz,157,0,576669.html) Miedwiediew nie przyjedzie na uroczystości do Auschwitz Prezydenta Rosji zaprosił Lech Kaczyński.
Tagi: miedwiediew, fanklub, rosja, ludzie, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager, marketing i zarządzanie, portrety
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz