Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Amerykański miliarder Donald Trump może wystartować w wyborach prezydenckich w 2012 roku. Wczoraj Trump powiedział w kilku wywiadach telewizyjnych, że po raz pierwszy w życiu zastanawia się poważnie nad kandydowaniem do urzędu prezydenta USA.

Znany przede wszystkim z posiadania nieruchomości i kasyn 64-latek nie chciał jednak zdradzić, kiedy podejmie decyzję. Sam Trump uważa się za republikanina i dba o swój status prominenta, biorąc udział w kilku programach telewizyjnych typu reality-show.

Trump nie wyklucza także, że będzie konkurował z urzędującym prezydentem Barackiem Obamą, występując pod sztandarem ruchu Tea Party. Dotychczas ruch ten uchodził za podgrupę republikanów, niektórzy eksperci nie wykluczają jednak, że może przekształcić się w trzecią co do wielkości partię.

- _ Tea Party ujawniła, co tak naprawdę dzieje się w USA _- powiedział Trump. - _ Mamy bilionowy deficyt. Nie łudźmy się, kraj zmierza ku bankructwu. _

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/194/t89538.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/rok;prezydentury;obamy;seria;niedotrzymanych;obietnic,141,0,578701.html) Rok prezydentury Obamy: Seria niedotrzymanych obietnic Politycy i komentatorzy rozliczają prezydenta USA.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/126/t37246.jpg ) ] (http://manager.money.pl/news/artykul/napisz;maila;do;obamy;prezydent;odpowie;online,184,0,438712.html) Napisz maila do Obamy. Prezydent odpowie online Antykryzysowy pomysł prezydenta USA: Chce rozwiać obawy Amerykanów przez internet.

_ _

Tagi: wybory prezydenckie w usa, trump, obama, prezydent, wybory, 2012, ludzie, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager, marketing i zarządzanie, portrety
Źródło:
Handelsblatt
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz