Notowania

polscy przedsiębiorcy
01.10.2012 13:59

Orlen zmienia skład zarządu. Wejdzie do niego księgowa

Pracuje w spółce od 11 lat. Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego i Szkoły Głównej Handlowej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Orlen/mat.pras.)

Rada Nadzorcza Orlen Gaz z grupy PKN Orlen powołała Danutę Dobrzeniecką na członka zarządu spółki. Jednocześnie rada przyjęła rezygnację dotychczasowego członka zarządu Daniela Wierzbickiego, który podjął nowe obowiązki zawodowe.

Jak poinformowało biuro prasowe Orlen Gaz, Dobrzeniecka - powołana z dniem 1 października w skład zarządu - dotychczas pełniła obowiązki głównego księgowego spółki.

Dobrzeniecka pracuje w Orlen Gaz od 11 lat, w tym przez ostatnie pięć na stanowisku głównego księgowego. Jest absolwentką wydziału ekonomii Uniwersytetu Łódzkiego oraz studiów podyplomowych m.in. z rachunkowości i finansów przedsiębiorstw w Szkole Głównej Handlowej, prawa podatkowego oraz zarządzania finansami w Akademii Leona Koźmińskiego.

Dobrzeniecka jest członkiem prezydium Polskiej Organizacji Gazu Płynnego.

Obecnie w skład zarządu Orlen Gaz wchodzą: Marcin Zawisza - prezes spółki oraz Danuta Dobrzeniecka - członek zarządu.

Istniejący od 1995 r. Orlen Gaz z grupy PKN Orlen jest największym podmiotem na krajowym rynku gazu płynnego. Zajmuje się sprzedażą propanu, butanu oraz mieszaniny propan-butan. Posiada m.in. sześć rozlewni, terminal lądowy w Sokółce (Podlaskie) oraz terminal morski w Szczecinie, przystosowany do rozładunku statków z gazem i magazynowania dostaw.

Czytaj więcej w Money.pl
Będzie taniej na stacjach benzynowych PKN Orlen obniżył hurtowe ceny benzyn i oleju napędowego. Sprawdź o ile.
PKN Orlen obniża ceny większości paliw PKN Orlen obniża od wtorku hurtowe ceny benzyny bezołowiowej Eurosuper 95 o 10 zł i oleju napędowego o 1 zł za tysiąc litrów.
Gaz łupkowy bliżej. Dziś ważny krok We wsi Goździk koło Garwolina rozpoczęto dziś prace nad pierwszym odwiertem w poszukiwaniu tego surowca w województwie mazowieckim.
Tagi: polscy przedsiębiorcy, ludzie, wiadmomości, kraj, gospodarka, manager, czołówki, marketing i zarządzanie, portrety
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz