Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prezydent
25.02.2009 16:10

Prezydent ma kanał na YouTube

41 stałych widzów i niespełna 4 tysiące wyświetleń - to marny bilans niecałych czterech tygodni oficjalnego kanału Lecha Kaczyńskiego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Bartłomiej Zborowski)

41 stałych widzów i niespełna 4 tysiące wyświetleń - to bilans niecałych czterech tygodni funkcjonowania oficjalnego kanału prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Internauci odwiedzający kanał użytkownika wwwprezydentpl w serwisie Youtube mogą jak dotąd obejrzeć 9 nagrań z udziałem głowy państwa. Kilkuminutowe filmy to m.in. relacje z wizyt Lecha Kaczyńskiego, jego spotkań z przywódcami innych krajów, czy np. udziału w obchodach 20 rocznicy obrad Okrągłego Stołu.

Nagrania to nie tylko fragmenty przemówień prezydenta, to także tzw. przebitki - obrazy otoczenia wydarzenia, które w profesjonalnych materiałach dziennikarskich stosuje się, by uatrakcyjnić przekaz. Niektóre materiały uzupełnione są też tłem muzycznym.

Internauci nie mogą komentować ani oceniać filmów. - _ Nie oznacza to, że nie liczymy się z głosem internautów _ - czytamy na stronie.

Uwagi i sugestie można przekazywać przez specjalny _ formularz kontaktu z użytkownikiem _. _ _ _ _

_ _ - Na pewno zostaną przeczytane, a dobre pomysły uwzględnione w dalszych pracach nad rozwojem tej strony _ _ - zapewniają administratorzy kanału Lecha Kaczyńskiego.

Najwięcej widzów - ponad 1500 - obejrzało film z uroczystości uhonorowania prezydenta przez _ Niezależną Gazetę Polską _ za zaangażowanie w popieraniu Gruzji w konflikcie z Rosją. Podobnym zainteresowaniem cieszy się materiał zatytułowany _ Modlitwa ekumeniczna _, który jest relacją ze spotkania głowy państwa z przedstawicielami kościołów chrześcijańskich.

Najmniej wyświetleń - jedynie 176 - ma film o konferencji w związku z rocznicą rozpoczęcia Obrad Okrągłego Stołu.

Źródło: PAP

Tagi: prezydent, film, youtube, internauci, filmy, kanał, dobre, obrazy, internautów, pomysły, ludzie, manager, e-marketing, strategie, marketing i zarządzanie, portrety
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz