Notowania

Przejdź na
hp
07.08.2010 08:18

Szef HP odchodzi po oskarżeniu o molestowanie

Mark Hurd nie molestował, ale naruszył firmowe zasady.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

*Szef firmy Hewlett-Packard Mark Hurd zrezygnował ze stanowiska po śledztwie wszczętym przeciwko niemu oraz firmie - w wyniku oskarżenia o molestowanie seksualne. *

Dochodzenie ustaliło, że Hurd nie dopuścił się molestowania, ale naruszył firmowe reguły postępowania. Szczegóły śledztwa nie zostały ujawnione.

Firma podkreśła, że rezygnacja prezesa i dyrektora zarządzającego nie ma nic wspólnego z wynikami finansowymi. Tego samego dnia HP ogłosiła swoje wstępne wyniki w trzecim kwartale, które były nieco lepsze od przewidywań ekspertów. Tymczasowo rolę szefa przejmuje Cathie Lesjak, kierująca działem finansów.

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Szef to częściej kochanek niż przyjaciel ]( http://manager.money.pl/strategie/psychologia_biznesu/artykul/szef;to;czesciej;kochanek;niz;przyjaciel,47,0,341807.html )
* [ Al Gore oskarżony o napaść seksualną ]( http://manager.money.pl/styl/highlife/artykul/al;gore;oskarzony;o;napasc;seksualna,202,0,639178.html )
Tagi: hp, molestowanie, oskarżenie, ludzie, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager, marketing i zarządzanie, portrety
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz