Notowania

Przejdź na
berlusconi
18.11.2010 08:34

Włochy: Berlusconi lubieżnymi przyjęciami leczył depresje

Włoski dziennikarz snuje domysły na temat ekscesów premiera.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Po przegranej w wyborach w 2006 roku premier Włoch Silvio Berlusconi miał kryzys depresji i to wtedy _ zaczął być nieostrożny urządzając co tydzień przyjęcia _- takie jest, zdaniem znanego dziennikarza Bruno Vespy, podłoże frywolnych imprez w domach szefa rządu.

_ - Potem była separacja z żoną i śmierć matki. Jest bardzo związany z dziećmi. Ale kiedy wraca do domu, nie ma tam nikogo, kto by na niego czekał. To wpłynęło na pewne jego wybory i pewną nieostrożność _ - powiedział w wywiadzie telewizyjnym Bruno Vespa, który jako jeden z nielicznych włoskich dziennikarzy ma stały dostęp do Silvio Berlusconiego.

Szefowi rządu popularny dziennikarz telewizji RAI poświęcił cztery ostatnie rozdziały swej najnowszej książki o minionych 150 latach historii Włoch. W ostatnim czasie w mediach pojawiło się wiele niedyskrecji na temat przyjęć w prywatnych rezydencjach 74-letniego premiera Włoch, w których uczestniczyło wiele młodych kobiet. Falę komentarzy wywołały prasowe rewelacje o tym, że była wśród nich także nieletnia.

Czytaj w Money.pl

Tagi: berlusconi, depresja, imprezy, prostytutki, ludzie, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager, marketing i zarządzanie, portrety
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz