Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
01.06.2006 16:02

test

latka zatrzymali w środę wrocławscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością internetową. Według policji, mężczyzna m.in. aktualizował informacje pojawiające się na stronie i umieszczał na niej nazwiska różnych osób. Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez autorów strony redwatch złożyło kilku mieszkańców Wrocławia, m.in. działaczka młodzieżowej organizacji lewicowej.

Podziel się
Dodaj komentarz

*latka zatrzymali w środę wrocławscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością internetową. Według policji, mężczyzna m.in. aktualizował informacje pojawiające się na stronie i umieszczał na niej nazwiska różnych osób. Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez autorów strony redwatch złożyło kilku mieszkańców Wrocławia, m.in. działaczka *

młodzieżowej organizacji lewicowej. Na stronie tej opublikowano bowiem zdjęcia i nazwiska osób - jak napisali odpowiedzialni za witrynę - "trudniących się działalnością antyfaszystowską, antyrasistowską, kolorowych imigrantów,
Wojciech Szrajber - Nie zwolnę lekarzy, bo bez nich szpital nie mógły dalej pracować. działaczy lewackich stowarzyszeń i wszelkiego rodzaju sympatyków i aktywistów szeroko rozumianego lobby homoseksualnego oraz pedofilii".

O witrynie zrobiło się głośno po brutalnym napadzie na działacza ruchu anarchistycznego. Do zdarzenia doszło na warszawskim Powiślu; dwaj nieznani sprawcy zaatakowali mężczyznę gazem, a następnie wbili mu nóż w plecy. Napadnięty był jedną z osób, których dane znalazły się na stronie redwatch. Jak podawały media, członkowie polskiego oddziału redwatch od stycznia prowadzą akcję "tropienia czerwonych" ("redwatch").(PAP)

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz