Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
pgnig
27.03.2006 05:29

31 chętnych na fotel wiceprezesa PGNiG

W spółce Państwowe Górnictwo Naftowe i Gazownictwo natłok kandydatów na wiceprezesów. O dwie posady walczyć będzie 31 kandydatów

Podziel się
Dodaj komentarz

W spółce Państwowe Górnictwo Naftowe i Gazownictwo natłok kandydatów na wiceprezesów. O dwie posady walczyć będzie 31 kandydatów - informuje "Gazeta Wyborcza"

Do końca przyszłego tygodnia rada nadzorcza PGNiG ma wybrać wiceprezesów do spraw handlu i marketingu oraz projektów strategicznych. O tę pierwszą posadę ubiega się 15 kandydatów, o drugą - 11. Pięć innych osób chce zostać wiceprezesem, nie precyzując specjalności - dowiedziała się gazeta.

Dziennik zwraca uwagę, że nie jest jasne, czym będzie zajmować się wiceprezes do spraw projektów strategicznych. Dziennik podkreśla, że strategicznymi sprawami zwiększenia krajowego wydobycia ropy naftowej i gazu oraz poszukiwania nowych złóż zajmuje się już wiceprezes do spraw techniczno-inwestycyjnych Stanisław Niedbalec.

Powołanie wiceprezesa do spraw projektów strategicznych zapowiedział w lutym premier Kazimierz Marcinkiewicz. Gazownicy spekulują więc, że to posada dla osoby bliskiej premierowi.

Tagi: pgnig, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz