Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

4 cm więcej na nogi. Zmiany w Lufthansie

Przewoźnik zainwestuje 170 mln euro w modernizację swojej floty.

Podziel się
Dodaj komentarz
(konzern.lufthansa.com/Gregor Schlaeger)

*Największy europejski przewoźnik lotniczy Lufthansa inwestuje 170 mln euro w modernizację swojej floty krótko i średniodystansowej. *

Samoloty zostaną wyposażone między innymi w nowe fotele i większe przedziały bagażowe. Poprawiony zostanie także serwis pokładowy. Przekąski będą oferowane ponownie na wszystkich trasach krótkodystansowych.

_ - Modernizacja jest częścią całego szeregu inwestycji w nasz produkt _ - mówi Thierry Antinori, członek zarządu Lufthansy. W minionych miesiącach Lufthansa zainwestowała także w przebudowę swoich poczekalnie na wielu lotniskach. Modernizacja kabin jest reakcją Lufthansy na konkurencję ze strony tanich przewoźników.

[ ( http://static1.money.pl/i/h/164/t112036.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/niemcy;chca;panowac;na;polskim;niebie;lot;zniknie,196,0,684484.html) Niemcy chcą panować na polskim niebie. LOT zniknie?

Modernizacja obejmuje wymianę łącznie 32 tys. foteli w 180 samolotach. W przypadku jednego samolotu operacja ta zajmuje około tygodnia. Nowe fotele będą miały węższe oparcie. Część pozyskanego w ten sposób miejsca Lufthansa wykorzysta także do zamontowania dodatkowych foteli. W przypadku A320 będą to dwa dodatkowe rzędy.

Pasażerowie będą mieli także więcej miejsca na nogi - dokładnie cztery centymetry więcej. Podobnie jak dotychczas w samolotach latających na trasach krótkodystansowych nie będzie osobnych siedzeń dla klasy biznesowej.

Z ponownego wprowadzenia przekąsek na wszystkich trasach krótkodystansowych będą zadowoleni pasażerowie klasy biznes. Lufthansa zrezygnowała z oferowania tego serwisu na wielu trasach przed 14 laty. Wprowadziło to swego rodzaju zamieszanie, ponieważ na trasie z Frankfurtu do Brukseli serwowano snacki, a na trwającym tyle samo locie do Berlina już nie.

Czytaj w Money.pl

Tagi: lufthansa, business news, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager, gospodarka światowa
Źródło:
Handelsblatt
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz