Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Affiliate Day Money2Money - można zarobić ponad 140 tys. zł w miesiąc

0
Podziel się:

Przez 10 lat Money2Money wypłaciło 15 mln zł wynagrodzeń swoim partnerom, którzy pozyskali chętnych na 60 tys. rachunków bankowych i kredyty bankowe warte ponad 2 mld zł.

Aleksander Kusz, prezes Money.pl
Aleksander Kusz, prezes Money.pl (Bartek Sadowski)
bEJLyCol

Uczestnicy programu partnerskiego Money2Money spotkali się dzisiaj we Wrocławiu z okazji 10-lecia jego istnienia. Po miesiącu od powstania programu, który uruchomiono w lutym 2004 r. - pojawiło się pierwszych 14 leadów, a w lipcu wypłacono partnerom pierwsze wynagrodzenie. Dzisiaj Money2Money ma pół tysiąca aktywnych partnerów, z których najlepsi są w stanie zarobić ponad 140 tys. zł miesięcznie.

Aktualizacja 15:20

- _ W 2005 roku, mieliśmy już 200 partnerów _ - wspominał dzisiaj Aleksander Kusz, prezes spółki Money.pl opowiadając uczestnikom spotkania o historii programu partnerskiego.

bEJLyCon

Obecnie w Money2Money jest 500 aktywnych partnerów generujących co miesiąc wnioski. Przez 10 lat Money2Money wypłaciło 15 mln zł wynagrodzeń swoim partnerom, którzy pozyskali chętnych na 60 tys. rachunków bankowych i kredyty bankowe udzielone internautom warte ponad 2 mld zł.

- _ Tego sukcesu by nie było bez partnerów _ - podkreślił Aleksander Kusz. - _ Warto być w tym programie, bo on daje efekt a przy tym jest transparentny _- podkreślił prezes Money.pl i jako przykład podał kwotę, którą w 2013 roku zarobił jeden z partnerów w ciągu miesiąca. - _ To było dokładnie 140 359,92 złote. I chciałbym, żeby za rok na tej sali, gdzie się dzisiaj spotykamy znalazła się osoba, która będzie mogła się pochwalić większym wynikiem _ - dodał Aleksander Kusz.

Prezes Money.pl mówił też o tym, co będzie przyszłością programów partnerskich. W ocenie reklamodawców najbliższy rok będzie czasem kredytów gotówkowych i kont bankowych. - Programy partnerskie nie muszą wcale zajmować się tylko produktami finansowymi. Zwykłe rodziny korzystają też z innych usług - Podkreślił prezes Money.pl. Jego zdaniem trzeba zwrócić uwagę na energię.

Affiliate Day Money2Money. Jubileusz 10-lecia programu partnerskiego

  • fot: Bartek Sadowski
  • fot: Bartek Sadowski
  • fot: Bartek Sadowski [ ( http://static1.money.pl/i/glass.gif ) ] zobacz całą galerię(http://manager.money.pl/galerie/affiliate-day-money2money-jubileusz-10-lecia-programu-partnerskiego-g716352.html)
bEJLyCot

- _ Pytanie, które teraz trzeba sobie postawić to, jak w perspektywie roku generować leady z przeniesienia osób fizycznych z jednego dystrybutora prądu do drugiego. W Polsce mamy 15 milionów gospodarstw domowych, wprawdzie na razie nie ma jeszcze prawdziwej konkurencji, bo ceny nie zostały uwolnione, ale wystarczy wspomnieć, że w 2013 roku dostawcę zmieniło aż 60 tys. odbiorców, tylko dlatego, że zyskali taką możliwoś _ć - mówił Kusz.

Według szacunków 7 proc. z 15 mln gospodarstw domowych może zmienić operatora, gdy dojdzie do faktycznego uwolnienia rynku energii, co oznacza, ze dla programów partnerskich rynek ten może być warty 30-50 mln tylko w pierwszym roku!

Urodzinowy prezent dla partnerów

10-lecie działania programu M2M stało się także okazją do ogłoszenia kilku nowych bonusów dla partnerów. - _ Od dzisiaj będziemy promować tych, którzy dają jakość, a przez to rozumiemy między innymi 50-procentową akceptowalność wniosków, które nam przekazują _- wyjaśnił Aleksander Kusz. Oprócz tego innymi warunkami są m.in. co najmniej 3-miesięczny uczestnictwa w programie, oraz wymiana danych drogą elektroniczną.

bEJLyCou

Tacy wiarygodni partnerzy będą szybciej otrzymywać pieniądze. - _ Jako pierwszy program partnerski w Polsce będziemy w trzy, a nie w 14 dni jak dotychczas _, _ przelewać wynagrodzenie wiarygodnym partnerom _ - dodał prezes Money.pl.

M2M zamierza też wypłacać wieczną premię dla partnerów. - _ Oznacza to tyle, że w przyszłości jeśli sprzedamy coś ze wspólnie zebranych informacji, to oddamy partnerowi 20 proc. _- wyjaśnił Kusz.

Na czym ma polegać ten pomysł? Partnerzy korzystając z platformy M2M zbierają dane w sieci od klientów. Potem są one segmentowane - dzieli się klientów na osoby o różnych preferencjach, itd. Następnie taka baza danych nie będzie przekazywana do banków jak kiedyś, natomiast użyta zostanie do oferowania potencjalnym klientom produktów szytych na miarę.

bEJLyCov

Również dzisiaj, z okazji jubileuszu, ci którzy chcą się zarejestrować w programie M2m, mogą to zrobić w zaledwie 30 sekund. Można to zrobić na stronie programu: www.money2money.com.pl

Warto wspierać sprzedaż w sieci


Grzegorz Berezowski, CEO CheeseCat. Fot. Bartek Sadowski

Grzegorz Berezowski, CEO CheeseCat, który prowadził jeden z wykładów podczas Affiliate Day Money2Money przekonywał, że warto prowadzić działania w mediach społecznościowych. Z pewnością warto być obecnym na Facebooku, choć nie brakuje ostatnio głosów, że serwis ten jest już mniej _ cool _.

bEJLyCow

- _ Patrząc na suche liczby nie bardzo można to potwierdzić. Robimy stałe analizy tego jak użytkownicy korzystają z Facebooka. Z danych za styczeń i luty wynika, że w kilku krajach przez miesiąc przybyło o jednego do 3,5 proc. użytkowników _- argumentował Grzegorz Berezowski.

Polsce Faceboook nadal rośnie. Szef CheeseCat zwrócił też uwagę, że użytkownicy serwisu są coraz starsi. Przedział wiekowy 25-34 lata - to najliczniejsza grupa użytkowników FB w Polsce (29,4 proc.). - _ Tacy ludzie już zarabiają pieniądze, dlatego to jest atrakcyjne medium reklamowe, które stale się rozwija _ - dodał Berezowski.

Nie można też zapominać o innych serwisach np. YouTubie, czy Google+. -_ Wydaje mi się, że budowanie obecności i profilu na Google+ ma pewne znaczenie także dla wyników wyszukiwania. To daje lepszą widoczność, choć nie ma badań to potwierdzających. Na pewno wynik wyszukiwania ze zdjęciem zwraca większą uwagę internautów, a to często skutek powiązania z profilem z Google+ _ - dodał Grzegorz Berezowski.

Program Money2Money

bEJLyCoO
business news
strategie firm
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)