Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Air Canada wstrzymuje wszystkie loty do Wenezueli

0
Podziel się:

Kanadyjski przewoźnik lotniczy Air Canada powołał się na niestabilną sytuację w
tym kraju.

Air Canada wstrzymuje wszystkie loty do Wenezueli
(AP/Fotolink/East News)
bEKwyObV

Kanadyjski przewoźnik lotniczy Air Canada poinformował, że wstrzymał wszystkie loty do i z Wenezueli powołując się na niestabilną sytuację w tym kraju.

W opublikowanym komunikacie podkreślono, że wznowienie lotów może nastąpić dopiero po unormowaniu się sytuacji.

Samoloty Air Canada kursowały między Toronto i Caracas trzy razy w tygodniu.

bEKwyObX

Przewoźnik poinformował, że osoby, które mają już wykupione bilety, ale nie rozpoczęły jeszcze podróży, _ mogą otrzymać zwrot pieniędzy _. Pozostali będą mogli uzyskać zmianę rezerwacji u innych przewoźników.

W ciągu trwających w Wenezueli już 6 tygodni protestów przeciwko lewicowemu rządowi, które przerodziły się w rozruchy uliczne, a także przeciwko szalejącej inflacji, korupcji, wysokiej przestępczości i braku w sklepach wielu towarów, śmierć poniosło już 29 osób.

W ub. niedzielę zarysowała się szansa wyjścia z impasu - przywódca opozycji Henrique Capriles oświadczył, że skłonny jest do rozmów z rządem.

Czytaj więcej w Money.pl
Szansa na spokój po 35 dniach zamieszek Po 35 dniach demonstracji przeciwko lewicowemu rządowi przywódca opozycji oświadczył, że skłonny jest do rozmów z rządem.
Starcia w Wenezueli. Giną studenci i uczniowie Do Prokuratury Generalnej wpłynęło 25 skarg _ na pogwałcenie praw człowieka przez funkcjonariuszy bezpieczeństwa publicznego. _
Uczestnicy protestów w Caracas przenieśli się na... plażę Niepokój w Wenezueli wzrósł po tym, jak rok temu zmarł z powodu raka prezydent Hugo Chavez.
ONZ wzywa obie strony konfliktu w Wenezueli: Zaniechajcie przemocy Długi karnawałowy weekend sprawia, że spada obecnie liczba wymierzonych przeciwko lewicowemu rządowi wystąpień protestacyjnych.
bEKwyOcy
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)