Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Apple oferuje Grekom darmowy iCloud przez miesiąc

0
Podziel się:

Firma Apple zaoferowała swym klientom w Grecji bezpłatny miesiąc korzystania z usługi iCloud ponieważ z powodu restrykcji przepływu kapitałów wielu z nich nie ma możliwości płacenia online kartą.

Apple oferuje Grekom darmowy iCloud przez miesiąc
(faungg's photo/Flickr (CC BY-ND 2.0))
bEJYcHTV

Firma Apple zaoferowała swym klientom w Grecji bezpłatny miesiąc korzystania z usługi iCloud (synchronizacja i przechowywanie danych oraz chmura obliczeniowa), ponieważ z powodu restrykcji przepływu kapitałów wielu z nich nie ma możliwości płacenia online kartą.

O przedłużeniu Grekom abonamentów iCloud Apple poinformował w niedzielę. Za przestrzeń dyskową w ramach usługi iCloud (powyżej 5 GB) płaci się miesięcznie.

Zagrożona bankructwem Grecja negocjuje z wierzycielami kolejny program ratunkowy. Greckie banki są zamknięte od 29 czerwca, a z bankomatów Grekom wolno teraz pobrać tylko po 60 euro dziennie. Restrykcjami objęto transfer kapitałów.

bEJYcHTX

W tej sytuacji niedostępny stał się dla Greków m.in. Paypal - popularny system płatności online. Od początku lipca nie mogą z niego korzystać ci, którzy jako źródło płatności mają zarejestrowane konto w którymś z greckich banków.

bEJYcHUy
business news
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)