Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
madoff
29.06.2012 21:34

Aresztowanie brata Bernarda Madoffa. FBI potwierdza

Peter Madoff był dyrektorem do spraw kontroli legalności w spółce Bernard L. Madoff Securities LLC, gdy jego brat został aresztowany 11 grudnia 2008 roku.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Polaris/East News)

Amerykańskie Federalne Biuro Śledcze podało, że aresztowało Petera Madoffa, młodszego brata odbywającego karę 150 lat więzienia oszusta Bernarda Madoffa - twórcy piramidy finansowej, której upadek spowodował straty liczone w miliardach dolarów.

na zdjęciu: Bernard Madoff

Zatrzymanie Petera Madoffa było oczekiwane, gdyż miał się on wczoraj stawić przed sądem federalnym na Manhattanie, by usłyszeć zarzuty współudziału w rozciągających się na dziesięciolecia przestępczych praktykach swego brata.

Peter Madoff był dyrektorem do spraw kontroli legalności (chief compliance officer) w spółce Bernard L. Madoff Securities LLC, gdy jego brat został aresztowany 11 grudnia 2008 roku.

Czytaj więcej w Money.pl
Słynny oszust finansowy chciał się zabić Żona skazanego na 150 lat więzienia za największą w historii malwersację finansową milionera ujawniła sprawę w wywiadzie dla telewizji CBS.
FBI zatrzymało Polaka. Za oszustwa w Polsce Jak ustalili funkcjonariusze CBŚ, mężczyzna w sposób nielegalny uzyskał wizę i wyleciał do Stanów Zjednoczonych.
Tagi: madoff, business news, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz