Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
ślub
23.04.2011 14:31

Arystokracja i celebryci będą na ślubie księcia Williama z Kate Middleton

Pojawią się odtwórca roli Jasia Fasoli - Rowan Atkinson, Elton John, David Beckham z żoną Victorią oraz książę Monako Albert II.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Pałac Buckingham ujawnił listę gości, których obecność potwierdzono na ślubie księcia Williama i Kate Middleton. Wiele nazwisk przewijało się już w mediach, po raz pierwszy wymienia się natomiast m.in. odtwórcę roli Jasia Fasoli, Rowana Atkinsona. Wśród gości nie zabraknie arystokratów z europejskich dworów m.in. księcia Alberta II z Monako (na zdjęciu).

Wśród najbardziej rozpoznawalnych gości na książęcym ślubie 29 kwietnia będą piłkarz David Beckham z żoną Victorią, a także Elton John i reżyser Guy Ritchie. Ich nazwiska pojawiały się od kilku tygodni w medialnych relacjach.

Po raz pierwszy poinformowano natomiast o zaproszeniu na uroczystość angielskiej piosenkarki, urodzonej w 1987 roku, Joss Stone oraz aktora Rowana Atkinsona, który jest zaprzyjaźniony z ojcem pana młodego, księciem Karolem.

Obecność na ślubie potwierdziło około 50 członków rodzin królewskich z wielu krajów, w tym książę Monako Albert II z przyszłą żoną Charlene Wittstock, hiszpańska królowa Zofia i następca tronu Bahrajnu Salman ibn Hamad al-Chalifa.

Na liście gości znaleźli się również przedstawiciele brytyjskiego rządu, weterani wojny w Afganistanie i pracownicy organizacji dobroczynnych, a także ambasadorowie wszystkich krajów, _ z którymi Wielka Brytania utrzymuje normalne stosunki dyplomatyczne _

ZOBACZ JAK PRZED ŚLUBEM ĆWICZĄ GWARDZIŚCI (ITN Royal Wedding Channel, ang.):

Brytyjski rząd szacuje, że telewizyjne relacje z uroczystości obejrzą 2 miliardy ludzi.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/9/t116489.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/miliard;dolarow;przyniesie;gospodarce;slub;williama,19,0,711955.html) Miliard dolarów przyniesie gospodarce ślub Williama Analitycy uważają, że wzrośnie sprzedaż win i szampana.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/44/t115756.jpg ) ] (http://manager.money.pl/styl/highlife/artykul/slub;ksiecia;pewny;bukmacherzy;wstrzymali;zaklady,161,0,706721.html) Ślub księcia pewny? Bukmacherzy wstrzymali zakłady Drugi wnuk Elżbiety II ma ożenić się ze swoją koleżanką ze studiów.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/9/t116489.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/anarchisci;zakloca;slub;williama;i;kate,3,0,802051.html) Anarchiści zakłócą ślub Williama i Kate? Anarchiści dają sygnał że uroczystość może być zakłócona. Policja, być może, dostanie specjalne uprawnienia na ten czas.
Tagi: ślub, business news, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager, najważniejsze, gospodarka polska
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz