Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
singapur
11.02.2014 08:23

Azja to najszybciej rozwijający się rynek lotniczy świata

Azja to najszybciej rozwijający się rynek lotniczy świata.

Podziel się
Dodaj komentarz
(materiały prasowe Boeing)

*Dziś w Singapurze rozpoczynają się największe azjatyckie targi lotnicze. Pokazywane są zarówno maszyny cywilne jak i wojskowe. *

To jeden z najważniejszych pokazów techniki lotniczej w świece i najważniejszy w Azji. To tu zapadają decyzje o kupnie maszyn dla rozwijającego się w zawrotnym tempie azjatyckiego sektora lotniczego.

Azja to najszybciej rozwijający się rynek lotniczy świata. W ciągu najbliższych 20 lat liczba nowych samolotów w tym regionie świata potroi się.

Według prognoz Boeinga flota samolotów pasażerskich w regionie Azji i Pacyfiku w ciągu najbliższych dwóch dekad potroi się, z ponad 5000 maszyn obecnie do prawie 15 000.

W Singapurze światową premierę na targach będzie miał szerokokadłubowy samolot A350XWB. Model powstał jako odpowiedź europejskich projektantów na Dreamlinera i alternatywa dla dwupoziomowego A380.

Czytaj więcej w Money.pl
To tu podpisuje się miliardowe kontrakty Pierwsze skrzypce w walce o przestworza grają Airbus i Boeing. Największe gwiazdy finansowe salonu to Airbusy A 380 i 350 oraz Dreamliner 787.
Boeing bierze się za produkcję biopaliw lość dwutlenku węgla emitowana w trakcie spalania biopaliwa lotniczego jest o 50 do 80 procent niższa niż w przypadku paliw konwencjonalnych.
Airbus lepszy od Boeinga? Padł rekord zamówień Tylko w 2013 roku producent dostał zamówienia na 1619 samolotów. To rekord w tej branży. Zamówienia będą realizowane przez następnych 8 lat.
Airbus wyprzedził Boeinga o 3 mld dolarów Obie firmy konkurowały ze sobą na międzynarodowym salonie w Paryżu.
Tagi: singapur, business news, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager, strategie, zarządzanie, prawo, wiadmości, marketing i zarządzanie, gospodarka światowa
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz