Notowania

Bez karty płatniczej BZ WBK nie wejdą do szkoły

Bank zainstalował w łódzkim liceum specjalny system. Dyrekcja zadowolona.

Podziel się
Dodaj komentarz
(materiały prasowe BZ WBK)

Każdy z 360 uczniów 23. Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi dostanie od Banku Zachodniego WBK kartę. Dzięki niej zapłaci za sok w szkolnym sklepiku albo wypożyczy lekturę z biblioteki. Karta będzie też przepustką, dlatego poza uczniami dostaną ją również nauczyciele i inni pracownicy.

Wątpliwości w sprawie tego pomysłu ma łódzki kurator oświaty, który poprosił dyrekcję szkoły o wyjaśnienia - pisze _ Gazeta Wyborcza _. Jan Kamiński podkreśla wprawdzie , że w sprawie reklam w szkole _ decyduje rozsądek dyrektora _ i nie ma precyzyjnych przepisów, ale z drugiej strony w tym przypadku _ zysk banku jest większy niż szkoły _.

Bank chwali swój pomysł. - _ W szkole będzie bezpieczniej, bo nie wejdą osoby nieuprawnione, a rodzice i szkoła będą wiedzieć, czy i w jakich godzinach uczeń był na zajęciach _ - mówi Grzegorz Adamski z BZ WBK.

Z kolei dla dyrektorki 23. Liceum Ogólnokształcącego, Jolanty Swiryd _ karta jest kolejnym etapem unowocześnienia szkoły i szansą dla uczniów oswojenia się z kawałkiem plastiku, który może się przydać w różnych sytuacjach _.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/94/t40798.jpg ) ] (http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/trzy;oferty;kupna;bz;wbk,235,0,664043.html) Trzy oferty kupna BZ WBK BNP Paribas, Santander i PKO BP złożyły oferty na kupno BZ WBK - poinformowała agencja Bloomberg, powołując się na źródło zbliżone do transakcji.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/111/t79471.jpg ) ] (http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/knf;nie;chce;podzialu;bz;wbk,28,0,643356.html) KNF nie chce podziału BZ WBK Komisja Nadzoru Finansowego nie chce, aby sprzedawany przez irlandzki AIB, Bank Zachodni WBK został w przyszłości podzielony.
Tagi: rozpoczęcie roku szkolnego, bank, bz wbk, system, szkoła, karty, płatnicze, business news, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz