Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
tomasz bonek
19.09.2012 12:42

Biznes w internecie. Kompleksowy poradnik ekspertów z Money.pl

Książka, ukazująca się nakładem wydawnictwa Wolters Kluwer oraz pod patronatem Money.pl i Interaktywnie.com, dedykowana jest stawiającym pierwsze kroki w e-biznesie.

Podziel się
Dodaj komentarz

Nakładem wydawnictwa Wolters Kluwer oraz p *od patronatem Money.pl i Interaktywnie.com ukazuje się dziś książka _ Biznes w internecie _ autorstwa Tomasza Bonka i Marty Smagi, na co dzień pracujących w portalu finansowym Money.pl. Jest dedykowana stawiającym pierwsze kroki w e-biznesie. *

Książka jest poradnikiem o promowaniu, sprzedaży oraz budowaniu wizerunku marek, firm, produktów oraz osób w najszybciej rozwijającym się dziś medium. Autorzy z lekkością i bez przeładowania fachową terminologią opisują wszystkie istotne narzędzia on-line i radzą jak je wykorzystać w praktyce.

- _ Szefowie działów PR i marketingowych mogą dzięki niej edukować swoich specjalistów, nauczyciele akademiccy – studentów, konsultanci marketingowi – klientów. Każdy przedsiębiorca, którego nie ma jeszcze w internecie, może dowiedzieć się, co po kolei zrobić, by skutecznie w nim zaistnieć. Doświadczenie autorów w tworzeniu narzędzi, znajomość rynku oraz pułapek w e-marketingu stworzyły kompendium, które powinno być lekturą obowiązkową dla startujących w internetowej przestrzeni _ – recenzuje Rafał Skwiot, pełnomocnik zarządu ds. marketingu i PR w Naszej Klasie.

- _ Piszemy o tym, co zrobić, by szybko zbudować wizerunek firmy w internecie. Wskazujemy jak sprzedawać w sieci i skutecznie się w niej reklamować. Tłumaczymy, w jaki sposób wypromować markę w wyszukiwarce Google _– mówi Marta Smaga.

- _ Wyjaśniamy również, kiedy warto, a kiedy nie, promować się w modnych dziś mediach społecznościowych. Wyliczamy także, ile kosztuje promocja on-line i opisujemy na co zwracać szczególną uwagę przy planowaniu kampanii reklamowych _ - dodaje Tomasz Bonek.

Autorzy rozpoczęli już prace nad kolejnymi częściami podręcznika. _ Biznes w internecie _ można od dziś nabyć m.in. w Empikach.

O AUTORACH:

Czytaj więcej w Money.pl
Sensacyjna książka redaktora naczelnego Money.pl Książka zawiera wyniki dziennikarskiego śledztwa, podczas którego autorzy szukali tajnej, podziemnej fabryki zbrojeniowej, jaka miała się znajdować pod klasztorem i pobliską miejscowością.
To cię może spotkać pod piramidami Zanim wsiądziecie do samolotu, by wyruszyć w rejs po najdłuższej rzece świata, albo po prostu spędzić kilka dni nad morzem Czerwonym, przeczytajcie kilka porad, które mogły powstać, bo podczas 14 podróży po kraju faraonów, autorowi niejednokrotnie przytrafiło się coś niemiłego. A można było tego uniknąć...
Miasto, w którym każdy chciałby umrzeć Tomasz Bonek, dziennikarz i podróżnik, zabiera czytelników w podróż nad Ganges, do Varanasi, najświętszego miasta w Indiach.
Tagi: tomasz bonek, business news, kraj, manager, strategie, marketing i sprzedaż, zarządzanie, msp, czołówki, marketing i zarządzanie, zarzadzanie, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, druki, baza wiedzy, gospodarka polska, e-biznes
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz