Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
boeing
15.05.2013 10:18

Boeing wznawia dostawy Dreamlinerów

- Dodaliśmy kilka zabezpieczeń,więc bez względu na to, co było przyczyną awarii, teraz nic nie będzie się działo - mówił wiceprezes Boeinga, Mike Sinnett.

Podziel się
Dodaj komentarz
(guerric/CC BY-NC-SA/Flickr)

*Firma Boeing wznawia dostawy samolotów pasażerskich typu Dreamliner. *
*Kilka miesięcy temu loty i dostawy tych maszyn wstrzymano, ze względu na wadliwe akumulatory. *

Boeing podaje, że pierwszy samolot dostarczono japońskim liniom All Nippon. Przewoźnik ten ma wznowić rejsy Dreamlinerów za dwa tygodnie. Wcześniej wadliwe Dreamlinery zaczęto naprawiać, a w nowych maszynach akumulatory są lepiej zabezpieczone, mówił wcześniej wiceprezes Boeinga, Mike Sinnett.

- _ Dodaliśmy kilka zabezpieczeń,więc bez względu na to, co było przyczyną awarii, teraz nic nie będzie się działo _.

Uziemiona w styczniu flota Dreamlinerów liczy 50 maszyn; niektóre linie już wznowiły loty. Boeing zapowiada, że zgodnie z planem dostarczy w tym roku kolejnych 60 takich samolotów.

Czytaj więcej w Money.pl
Padł kolejny termin w sprawie dreamlinerów Mimo trzymiesięcznej przerwy w dostawach samolotów koncern liczy, że w tym roku trafi do odbiorców co najmniej 60 maszyn tego typu.
Boeing ujawnił wyniki. Pełne zaskoczenie Mimo kłopotów z dreamlinerem ten największy na świecie producent wielkich samolotów, od początku roku zarobił...
Już wiadomo kiedy polecą dreamlinery - _ Boeing potrzebuje czasu na naprawę akumulatorów każdego uziemionego dreamlinera _ - poinformował wiceprezes koncernu Larry Loftis.
Tagi: boeing, business news, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz