Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
szkolenie
03.10.2007 08:56

Colin Tourick we Wrocławiu

Ponad 100 fleet managerów, którzy zarządzają tysiącami samochodów w dużych firmach spotyka się od dziś do piątku we Wrocławiu na jednym z najważniejszych dla tej branży szkoleniu.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Ponad 100 fleet managerów, którzy zarządzają tysiącami samochodów w dużych firmach spotyka się od dziś do piątku we Wrocławiu na jednym z najważniejszych dla tej branży szkoleniu organizowanym przez prestiżowy Fleet Management Institut CEE. *

Wykłady i warsztaty będą prowadzone przez najbardziej cenionych specjalistów. W czwartek, 4 października wygłosi wykład i poprowadzi warsztaty niekwestionowany autorytet w branży flotowej, Colin Tourick z Wielkiej Brytanii.

Część wykładowo-szkoleniowa odbywa się w Hotelu Wrocław, szkolenia z techniki i taktyki jazdy - na autodromie w Kamieniu Śląskim.

| Wykład Colina Touricka p.t. "Flota Optymalna" już jutro! |
| --- |
| 4 października o godzinie 9.00 na www.live.b2btv.pl można uczestniczyć bezpłatnie w wykładzie, który poruszy problemy związane z zarządzaniem flotą wewnątrz struktur firmy i na zewnątrz, szkodowością, wyborem oferty i odsprzedażą samochodów a także sposobami finansowana samochodów. Prawo do transmisji na żywo wykładu Colina Touricka otrzymała Biznesowo-Motoryzacyjna Telewizja Internetowa B2BTV.pl. |

Tagi: szkolenie, business news, manager
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz