Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Dyktują pracownikom, jaką nosić bieliznę

0
Podziel się:

UBS sporządził 44-stronicową instrukcję ubioru dla swoich pracowników.

Dyktują pracownikom, jaką nosić bieliznę
(Money.pl/Anna Kraszkiewicz)
bEJURcPp

UBS opracował 44-stronicową instrukcję ubioru dla swoich pracowników. Nowy dress code tej grupy finansowej ma na celu poprawę wizerunku firmy.

Managerowie UBS w podręczniku dla pracowników regulują wszystko: od koloru garnituru, przez długość paznokci do wskazówek dietetycznych i rodzaju bielizny. Książka mówi tez o tym, jakich farb do włosów można używać - pisze BBC.

Poprawa wizerunku ma związek z tym, jak ciężko instytucja ta przeszła kryzys. Kłopoty doprowadziły do tego, że rząd szwajcarski musiał wykupić od UBS akcje za 6 miliardów franków.

bEJURcPr

Dress code informuje, że nie powinny nosić za ciasnych butów, ponieważ to może powodować grymas na ich twarzach, a bielizna nie może wydostawać się spod ubrania.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/220/t92636.jpg ) ] (http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/ubs;obnizyl;cene;docelowa;akcji;pzu,36,0,628516.html) UBS obniżył cenę docelową akcji PZU Analityk UBS Tomasz Walkowicz w raporcie z 2 czerwca obniżył o 1 proc., do 391 zł, cenę docelową akcji PZU, podtrzymując dla nich rekomendację "kupuj".
[ ( http://static1.money.pl/i/h/204/t86476.jpg ) ] (http://manager.money.pl/news/artykul/ubs;liczy;na;miliardowe;zyski,74,0,608842.html) UBS liczy na miliardowe zyski Po pierwszych trzech miesiącach tego roku Szwajcarzy spodziewają się 2,4 mld dolarów na plusie.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/165/t47525.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/szwajcarski;gigant;bankowy;podnosi;prognozy;dla;polski,187,0,601019.html) Szwajcarski gigant bankowy podnosi prognozy dla Polski UBS spodziewa się, że PKB urośnie o 3 proc.
bEJURcPS
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)