Notowania

easyjet
23.07.2010 06:25

easyJet stracą nazwę przez opóźnienia lotów?

Założyciel linii daje 90 dni na poprawę wyników.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Travel-UggBoy/CC/Flickr)

Założyciel linii lotniczych daje zarządowi 90 dni na poprawę wyników.

Miliarder, którego rodzina ma 38 proc. udziałów przewoźnika, opublikował list w tej sprawie na stronie internetowej easyGroup. Gniew Sir Steliosa Haji Ioannou to efekt publikacji brytyjskiej prasy, która poinformowała, że w czerwcu niemal połowa lotów z podlondyńskiego portu w Gatwcik została zrealizowana zgodnie z rozkładem.

_ Daily Telegraph _ donosi, że Stelios ostro skrytykował dotychczasowego szefa easyJet Andyego Harrisona i przyznał, że dotarło do niego wiele sygnałów, że linie mają zbyt mało pracowników, by sprawnie obsługiwać pasażerów.

Zobacz internetowy hołd dla Steliosa i easyGroup:

Stelios, który udziela liniom licencji na używanie nazwy dał nowemu zarządowi 90 dni na poprawę punktualności lotów. Jeżeli to się nie uda, odbierze prawo do dotychczasowego szyldu. Przedstawiciele easyJet analizują, czy Stelios ma prawo do odebrania nazwy na podstawie braku punktualności.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/53/t21557.jpg ) ] (http://manager.money.pl/news/artykul/ryanair;przeprasza;za;pinokia;w;reklamie,106,0,644202.html) Ryanair przeprasza za Pinokia w reklamie Michael O"Leary przeprosił za użycie w ogłoszeniach zdjęć założyciela linii Easyjet.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/146/t85906.jpg ) ] (http://manager.money.pl/news/artykul/samoloty;z;wykrywaczem;wulkanicznego;pylu,41,0,629033.html) Samoloty z wykrywaczem wulkanicznego pyłu Czujniki mają umożliwić wykrywanie wulkanicznego pyłu na odległość 100 km.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/200/t86216.jpg ) ] (http://manager.money.pl/news/artykul/niestosowne;zdjecie;znikna;z;samolotow;easyjet,197,0,559557.html) Niestosowne zdjęcie znikną z samolotów Easyjet W pokładowym czasopiśmie ukazały się kontrowersyjne zdjęcia modelek na tle pomnika ofiar holokaustu
Tagi: easyjet, business news, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz