Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Entuzjasta kryzysu, stał się gwiazdą sieci

0
Podziel się

Brytyjskie media nie mogą ochłonąć po szokująco szczerej wypowiedzi niezależnego brokera finansowego.

Entuzjasta kryzysu, stał się gwiazdą sieci
(Pemotret/Dreamstime)
bDSICDmd

Brytyjskie media nie mogą ochłonąć po szokująco szczerej wypowiedzi niezależnego brokera finansowego, który przyznał, że marzy o ponownym kryzysie finansowym i recesji.

Wywiad BBC z Alessio Rastanim obejrzało już w ciągu dwóch dni w internecie na You Tube co najmniej półtora miliona osób.

W czasie wywiadu stwierdził, że światem nie rządzą rządy, tylko bank Goldman Sachs. Dodał, że _ dla większości maklerów nie ma znaczenia, jak zamierzają uzdrowić gospodarkę _. _ Nasza praca to na tym zarobić _ - stwierdził. Tłumaczył, że na kryzysie można zarobić wielkie pieniądze, jeśli tylko ma się świadomość, że zbliża się zapaść.

bDSICDmf

Dodał, że codziennie kładąc się spać, marzy o kolejnym kryzysie, o kolejnej takiej zapaści. Jednocześnie podkreślił, że inwestorzy nie wierzą już w ratunek dla Europy i zabierają swój kapitał jak najdalej od niej. Zwykłym ludziom radził, by chronili swoje oszczędności. _ Moja prognoza jest taka, że w ciągu 12 miesięcy oszczędności milionów ludzi znikną _ - mówił zszokowanej dziennikarce.

Zobacz także: ZOBACZ WYSTĄPIENIE BROKERA (ang):

Reakcje na jego słowa były różne. Na facebookowym profilu maklera wielu użytkowników serwisu prosiło go o porady, jak lokować pieniądze. Inni jednak zarzucali mu, że jest _ niemoralny _.

bDSICDml

34-letni Alessio Rastani przedstawia się jako niezależny makler, który chce pomagać ludziom zarabiać pieniądze. Mówi o sobie jako o traderze na rynku akcji i foreksie. Na jego stronie internetowej LeadingTrader.com zamieszcza wiele zdjęć, na których widać go w czasie licznych szkoleń. Mało jest natomiast informacji o jego doświadczeniu biznesowym.

Europa walczy z kryzysem. Czytaj o tym w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/224/t157408.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/te;zmiany;zdecyduja;o;przyszlosci;unii;europejskiej,162,0,921762.html) Te zmiany zdecydują o przyszłości Unii Europejskiej Parlament w Strassburgu zagłosował za słynnym już _ Sześciopakiem _.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/158/t94110.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/zdaniem;szefa;komisji;europejskiej;grecja;pozostanie;w;strefie;euro,85,0,921685.html) Barroso ma pomysł warty 55 miliardów euro Według Barroso najważniejszym zadaniem jest budowanie zaufania, a przyjęcie tak zwanego sześciopaku pozwoli Komisji na lepsza kontrolę i wgląd w narodowe budżety przed ich zatwierdzeniem.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/59/t84795.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/jean-claude;juncker;wszystkie;kraje;ue;musza;przyjac;euro,78,0,921422.html) Euro to obowiązek. Kryzys to nie wymówka Szef eurogrupy Jean-Claude Juncker podkreślił, że jest przeciwnikiem wychodzenia jakiegokolwiek kraju ze strefy euro.
bDSICDmG
business news
wiadomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)